Atacuri teroriste în Franța - peste 128 de morți

UPDATE / Alertă la Paris! Doi morți și un rănit, în urma unui atac terorist
Stiri internationale • pe 23.08.2018 la 14:04

UPDATE / Alertă la Paris! Doi morți și un rănit, în urma unui atac terorist

    Focuri de armă la Paris! Un poliţist a murit
    Actualitate • pe 20.04.2017 la 23:55

    Focuri de armă la Paris! Un poliţist a murit

      VIDEO / ISIS, atac la Turnul Eiffel! VIDEO-ul a devenit VIRAL
      Actualitate • pe 17.07.2016 la 13:41

      VIDEO / ISIS, atac la Turnul Eiffel! VIDEO-ul a devenit VIRAL

        VIDEO / Mărturisirile cutremurătoare ale mamei unuia dintre atacatorii atentatelor din Paris: "E vina mea că nu am văzut nimic din radicalizarea lui"
        Actualitate • pe 27.12.2015 la 22:10

        VIDEO / Mărturisirile cutremurătoare ale mamei unuia dintre atacatorii atentatelor din Paris: "E vina mea că nu am văzut nimic din radicalizarea lui"

          Știre de ultimă oră. Doi suspecți implicați în atentatele de la Paris au fost prinși
          Actualitate • pe 03.12.2015 la 16:05

          Știre de ultimă oră. Doi suspecți implicați în atentatele de la Paris au fost prinși

            VIDEO EMOŢIONANT / Mai mulţi sportivi de top şi-au unit forţele şi au transmis un omagiu victimelor atentatelor de la Paris
            Sport • pe 30.11.2015 la 13:44

            VIDEO EMOŢIONANT / Mai mulţi sportivi de top şi-au unit forţele şi au transmis un omagiu victimelor atentatelor de la Paris

              Franța, din nou în pericol! Ce au descoperit polițiștii, după 10 zile de la atentate!
              Actualitate • pe 24.11.2015 la 10:00

              Franța, din nou în pericol! Ce au descoperit polițiștii, după 10 zile de la atentate!

                VIDEO / Membrii formaţiei Eagles of Death Metal, primul interviu despre atentatul de la Bataclan: "Oamenii se prefăceau morţi şi erau foarte speriaţi!"
                Actualitate • pe 22.11.2015 la 12:30

                VIDEO / Membrii formaţiei Eagles of Death Metal, primul interviu despre atentatul de la Bataclan: "Oamenii se prefăceau morţi şi erau foarte speriaţi!"

                  SELFIE cu femeia kamikaze de la PARIS.  Hasna Ait Boulahcen, GOALĂ în CADĂ
                  Actualitate • pe 20.11.2015 la 15:52

                  SELFIE cu femeia kamikaze de la PARIS. Hasna Ait Boulahcen, GOALĂ în CADĂ

                    Mesajul înfiorător transmis de terorişti, scris cu gloanţe de mitraliere! IMAGINEA CUTREMURĂTOARE a ajuns VIRALĂ
                    Actualitate • pe 20.11.2015 la 15:32

                    Mesajul înfiorător transmis de terorişti, scris cu gloanţe de mitraliere! IMAGINEA CUTREMURĂTOARE a ajuns VIRALĂ

                      VIDEO /  Şocant! Ultimele imagini cu femeia kamikaze înainte să îi zboare capul de pe umeri
                      Actualitate • pe 20.11.2015 la 11:40

                      VIDEO / Şocant! Ultimele imagini cu femeia kamikaze înainte să îi zboare capul de pe umeri

                        VIDEO / Atenţie! ISIS ameninţă o Capitală Europeană foarte frecventată de ROMÂNI!
                        Actualitate • pe 20.11.2015 la 09:22

                        VIDEO / Atenţie! ISIS ameninţă o Capitală Europeană foarte frecventată de ROMÂNI!

                          Detalii ŞOCANTE despre jihadista care s-a detonat în Saint Denis: "Era o desfrânată care nu citise nici un cuvânt din Coran"
                          Actualitate • pe 20.11.2015 la 08:22

                          Detalii ŞOCANTE despre jihadista care s-a detonat în Saint Denis: "Era o desfrânată care nu citise nici un cuvânt din Coran"

                            Detalii incredibile despre femeia kamikaze de la Paris ies la iveală. Iubea alcoolul şi pălăriile de cowboy
                            Actualitate • pe 19.11.2015 la 15:34

                            Detalii incredibile despre femeia kamikaze de la Paris ies la iveală. Iubea alcoolul şi pălăriile de cowboy

                              VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! S-a confirmat! "Creierul" din spatele atentatelor de la Paris a fost ucis
                              Actualitate • pe 19.11.2015 la 15:23

                              VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! S-a confirmat! "Creierul" din spatele atentatelor de la Paris a fost ucis

                                Ea e femeia care s-a aruncat în aer la Paris! Cum arată fără voal
                                Actualitate • pe 19.11.2015 la 14:50

                                Ea e femeia care s-a aruncat în aer la Paris! Cum arată fără voal

                                  VIDEO / Imagini şocante surprinse într-unul dintre barurile atacate de terorişti, la Paris
                                  Actualitate • pe 19.11.2015 la 10:59

                                  VIDEO / Imagini şocante surprinse într-unul dintre barurile atacate de terorişti, la Paris

                                    VIDEO / Cine este femeia care s-a detonat în timpul raidului de lângă Paris? Ultimele ei cuvinte te vor cutremura
                                    Actualitate • pe 19.11.2015 la 10:05

                                    VIDEO / Cine este femeia care s-a detonat în timpul raidului de lângă Paris? Ultimele ei cuvinte te vor cutremura

                                      VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! Gruparea Stat Islamic a împuşcat doi dintre ostatici!
                                      Actualitate • pe 19.11.2015 la 08:40

                                      VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! Gruparea Stat Islamic a împuşcat doi dintre ostatici!

                                        Un nou atac în Franţa! Un profesor a fost înjunghiat de mai multe ori şi o femeie musulmană a fost agresată
                                        Actualitate • pe 19.11.2015 la 08:20

                                        Un nou atac în Franţa! Un profesor a fost înjunghiat de mai multe ori şi o femeie musulmană a fost agresată

                                          VIDEO / Gruparea Stat Islamic ameninţă o altă mare metropolă din lume! Urmează New York?
                                          Actualitate • pe 19.11.2015 la 08:10

                                          VIDEO / Gruparea Stat Islamic ameninţă o altă mare metropolă din lume! Urmează New York?

                                            Un câine polițist a devenit erou la Saint - Denis! Patrupedul a murit salvându-și stăpânul
                                            Actualitate • pe 18.11.2015 la 15:30

                                            Un câine polițist a devenit erou la Saint - Denis! Patrupedul a murit salvându-și stăpânul

                                              ÎNFIORĂTOR! Pe cine au găsit poliţiştii francezi în apartamentul în care au intervenit în forţă
                                              Actualitate • pe 18.11.2015 la 14:55

                                              ÎNFIORĂTOR! Pe cine au găsit poliţiştii francezi în apartamentul în care au intervenit în forţă

                                                VIDEO / Poliţiştii au dat buzna într-un apartament în timpul raidului din Paris! Islamiştii plănuiau să atace din nou
                                                Actualitate • pe 18.11.2015 la 14:05

                                                VIDEO / Poliţiştii au dat buzna într-un apartament în timpul raidului din Paris! Islamiştii plănuiau să atace din nou

                                                  VIDEO / Informaţii de ultimă oră! Ce s-a întâmplat de fapt la Hanovra, în timpul presupusului atentat de la meciul Germania - Olanda!
                                                  Actualitate • pe 18.11.2015 la 13:45

                                                  VIDEO / Informaţii de ultimă oră! Ce s-a întâmplat de fapt la Hanovra, în timpul presupusului atentat de la meciul Germania - Olanda!

                                                    VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! Atentate în Nigeria! Atac Kamikaze în piaţă cu PESTE 32 DE PERSOANE ucise
                                                    Actualitate • pe 18.11.2015 la 12:00

                                                    VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! Atentate în Nigeria! Atac Kamikaze în piaţă cu PESTE 32 DE PERSOANE ucise

                                                      VIDEO / Un musulman s-a legat la ochi în Paris și le-a arătat oamenilor o pancartă! Trecătorii au izbucnit în plâns când au citit-o
                                                      Actualitate • pe 18.11.2015 la 11:50

                                                      VIDEO / Un musulman s-a legat la ochi în Paris și le-a arătat oamenilor o pancartă! Trecătorii au izbucnit în plâns când au citit-o

                                                        VIDEO / Unul dintre teroriştii MĂCELULUI din sala de concerte Bataclan din Paris, vedetă într-un videoclip de muzică rap
                                                        Actualitate • pe 18.11.2015 la 10:05

                                                        VIDEO / Unul dintre teroriştii MĂCELULUI din sala de concerte Bataclan din Paris, vedetă într-un videoclip de muzică rap

                                                          AMENINŢĂRI CU BOMBĂ! Două avioane franceze au fost redirecţionate în SUA
                                                          Actualitate • pe 18.11.2015 la 09:15

                                                          AMENINŢĂRI CU BOMBĂ! Două avioane franceze au fost redirecţionate în SUA

                                                            VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! O femeie s-a detonat în timpul raidului de lângă Paris
                                                            Actualitate • pe 18.11.2015 la 09:10

                                                            VIDEO / ULTIMĂ ORĂ! O femeie s-a detonat în timpul raidului de lângă Paris

                                                              VIDEO / Focuri de armă și detonări lângă Paris! Doi terorişti au murit, iar mai mulţi poliţişti au fost răniţi
                                                              Actualitate • pe 18.11.2015 la 08:15

                                                              VIDEO / Focuri de armă și detonări lângă Paris! Doi terorişti au murit, iar mai mulţi poliţişti au fost răniţi

                                                                Întreaga planetă a plâns când a văzut această fotografie! Imaginea de la atentatele din Paris care a devenit virală
                                                                Actualitate • pe 17.11.2015 la 15:08