Klaus Iohannis, președintele României

Traian Berbeceanu
Stiri interne • ieri la 09:36

Comisarul Traian Berbeceanu va ocupa funcția de Prefect al Capitalei! Decizia a fost deja publicată în Monitorul Oficial

  • Traian Berbeceanu este noul prefect al Capitalei
  • Gheorghe Cojanu a fost demis, după declarațiile făcute
  • Decizia a fost publicată în Monitorul oficial
Klaus Ioahnnis consideră nunțile și botezurile ca fiind cauza principală a creșterii de noi cazuri de coronavirus din țară
Stiri interne • pe 19.10.2020 la 19:28

Replica lui Klaus Iohannis, după valul de nunți și botezuri unde nu s-au respectat restricțiile: „Au contribuit semnificativ”

  • Klaus Iohannis condamnă nunțile și botezurile
  • Să fie oare aceste evenimente cauza răspândirii virusului
Klaus Iohannis speră că situația din școlile din țară se va remedia până ce elevii vor termina anul în curs de studii
Stiri interne • pe 19.10.2020 la 19:03

Situația școlilor din România, văzută prin ochii președintelui Klaus Iohannis: „S-au făcut anumite erori, învăț din mers”

  • Ce spune Klaus Iohannis despre șituația școlilor din țară
  • Președintele țării recunoaște că s-au făcut greșeli
Gheorghe Cojanu, pus la colț de Președintele României! Prefectul Capitalei este la un pas de demitere: „Este inacceptabil”
Stiri interne • pe 19.10.2020 la 18:17

Gheorghe Cojanu, pus la colț de Președintele României! Prefectul Capitalei este la un pas de demitere: „Este inacceptabil”

  • Prefectul Capitalei, certat de președintele țării
  • Klaus Iohannis amenință cu urmări seriose
Klaus Iohannis în Parlament, la costum.
Stiri interne • pe 15.10.2020 la 19:27

Klaus Iohannis, declarații oficiale după ce România a înregistrat din nou peste 4.000 de cazuri: ”Am fost foarte amărât când am aflat”

  • Klaus Iohannis, declarații oficiale după ce România a înregistrat din nou peste 4.000 de cazuri!
  • Ce susține șeful statului?
  • Președintele i-a îndemnat pe români să respecte regulile cu sființenie!
Klaus Iohannis cu mască la conferința de presă
Stiri interne • pe 14.10.2020 la 09:45

Klaus Iohannis, anunț îngrijorător despre evoluția pandemiei. Ce ar urma să se întâmple în luna martie

  • Șeful statului a vorbit despre viitorul pandemiei.
  • Veștile pentru primăvara ce vine nu sunt prea bune.
Klaus Iohannis aruncă bomba! Se reintroduce starea de urgență? „Dacă nu se respectă regulile stării de alertă...”
Stiri interne • pe 13.10.2020 la 20:41

Klaus Iohannis aruncă bomba! Se reintroduce starea de urgență? „Dacă nu se respectă regulile stării de alertă...”

  • Anunțul îngrijorător făcut de Klaus Iohannis
  • Se revine la starea de urgență?
Klaus Iohannis, anunț îngrijorător pentru români: „Suntem într-un val doi al epidemiei de COVID-19”. Ce-i îndeamnă președintele pe cetățeni!
Stiri interne • pe 13.10.2020 la 20:32

Klaus Iohannis, anunț îngrijorător pentru români: „Suntem într-un val doi al epidemiei de COVID-19”. Ce-i îndeamnă președintele pe cetățeni!

  • Klaus Iohannis, anunț îngrijorător pentru români!
  • Ce-i îndeamnă președintele țării pe cetățeni?
Klaus Iohannis, despre revenirea la starea de urgență
Stiri interne • pe 09.10.2020 la 15:39

Klaus Iohanis, despre revenirea la starea de urgență și închiderea școlilor. Reacția clară a președintelui

  • Klaus Iohannis a vorbit despre starea de urgență
  • Ce părere are președintele despre numărul crescut de noi cazuri
Klaus Iohannis votează la alegerile prezidențiale din 2019
Stiri interne • pe 07.10.2020 la 18:48

Ce se va întâmpla cu alegerile parlmentare, dacă vor crește în continuare cazurile de COVID? Klaus Iohannis a dat răspunsul

  • Klaus Iohannis a fost întrebat despre soarta alegerilor parlamentare.
  • Ce a spus Președintele despre o eventuală amânare?
Klaus Iohannsi cu mască la o conferință de presă
Stiri interne • pe 07.10.2020 la 18:29

Klaus Iohannis spune că măsuri vor fi luate local: „Nu este nevoie să închidem toată țara”

  • Președintele României a ținut astăzi o conferință de presă.
  • Șeful statului a vorbit despre viitoarele măsuri.
Klaus Iohannis, declarații de presă după aproape 3.000 de cazuri de COVID: „Măsurile de restricție sunt inevitabile”
Stiri interne • pe 07.10.2020 la 18:05

Klaus Iohannis, declarații de presă după aproape 3.000 de cazuri de COVID: „Măsurile de restricție sunt inevitabile”

  • Klaus Iohannis i-a condamnat pe cei care nu respectă regulile.
  • Șeful statului a spus că situația trage un semnal de alarmă.
Klaus Iohannis vorbește pe podium, Donald Trump serios în fața unui steag american
Stiri interne • pe 02.10.2020 la 18:34

Klaus Iohannis, mesaj după ce a aflat că Donald Trump are COVID-19. Ce i-a transmis președintele României

  • Mai mulți șefi de stat au avut mesaje pentru liderul american.
  • Printre ei se numără și Klaus Iohannis.
De câte ori s-a testat Klaus Iohannis pentru coronavirus
Stiri interne • pe 30.09.2020 la 22:53

De câte ori s-a testat pentru Covid-19 Klaus Iohannis! Răspunsul neașteptat al președintelui: „E mai bine și mai sănătos” / VIDEO

  • S-a testat Klaus Iohannis pentru coronavirus?
  • Președintele a oferit un răspuns surprinzător
Klaus Iohannis sosește la uzina Ford din Craiova, 22 iulie 2020
Stiri interne • pe 27.09.2020 la 10:46

Declarațiile lui Klaus Iohannis, după ce a ieșit de la vot: „Este o zi foarte importantă astăzi”

  • Klaus Iohannis a votat de la orele dimineții.
  • Președintele a îndemnat românii să iasă să își exprime opțiunile.
Reacția lui Klaus Iohannis, după protestul profesorului din Oradea
Stiri interne • pe 24.09.2020 la 08:40

Reacția lui Klaus Iohannis, după protestul cu măști de clovn al profesorului de sport din Oradea: „Este jalnic”

  • Reacția lui Klaus Iohannis, după filmulețul cu profesorul din Oradea
  • Dascălul s-a ales cu o amendă, dar și cu dosar penal
  • Ce consideră președintele despre protestul neobișnuit
Președintele Klaus Iohannis, declarații de presă la Institutul Național de Cercetare Ion Cantacuzino din București, 8 iulie 2020
Stiri interne • pe 23.09.2020 la 19:25

Klaus Iohannis a dat de înțeles că nu va semna majorarea salariilor profesorilor și a pensiilor: „Nu există atâția bani”

  • Legea urmează să ajungă la Președinte pentru promulgare.
  • Șeful statului susține că nu sunt bani la buget pentru un astfel de proiect.
Klaus Iohannis la sediul Continental Automotive Timișoara, 22 septembrie 2020
Stiri interne • pe 23.09.2020 la 18:46

Klaus Iohannis a vorbit despre revenirea la starea de urgență, după un nou record negativ: „Vedem că numărul este în creștere”

  • România a înregistrat, miercuri, un nou record negativ al cazurilor de COVID.
  • Președintele Klaus Iohannis a răspuns îngrijorărilor legate de un eventual lockdown.
Klaus Iohannis a susținut declarații de presă după ce România a înregistrat un nou record de cazuri cu COVID-19.
Stiri interne • pe 16.09.2020 la 19:14

Reacția lui Klaus Iohannis, după ce România a înregistrat un nou record de cazuri cu COVID-19: ”Pandemia este încă departe de a se fi încheiat”

  • Klaus Iohannis, declarații de presă după ce România a înregistrat un nou record de cazuri cu COVID-19!
  • Ce susține președintele?
Klaus Iohannis, cu mască pe față, face declarații de presă la inaugurarea Magistrei 5 de metrou, 15 septembrie 2020
Stiri interne • pe 15.09.2020 la 13:44

Klaus Iohannis, declarații la inaugurarea metroului din Drumul Taberei: „Această linie risca să devină o legendă a amânărilor” / VIDEO

  • Magistrala 5 a fost deschisă astăzi, după aproape 9 ani de lucrări.
  • La eveniment au fost prezenți Președintele și Premierul.
Klaus Iohannis transmite un mesaj către elevi în prima zi de școală, 14 septembrie 2020
Stiri interne • pe 14.09.2020 la 08:34

Klaus Iohannis, mesaj pentru elevi în prima zi de școală: „Fiecare dintre voi veți avea ocazia să fiți un supererou”

  • Astăzi debutează noul an școlar, unul complet atipic.
  • Klaus Iohannis a avut un mesaj de încurajare pentru toți elevii.
Președintele Klaus Iohannis oferă declarații la Parlament, purtând mască de protecție
Stiri interne • pe 02.09.2020 la 18:49

Poziția lui Klaus Iohannis, în scandalul vaccinării școlarilor împotriva coronavirusului: „Ar fi excelent”

  • Klaus Iohannis, despre vaccinarea elevilor
  • Ce spune șeful statului despre părinții care nu își vaccinează copiii
Klaus Iohannis oferă declarații la Parlamentul României
Stiri interne • pe 02.09.2020 la 18:36

În ce condiții se vor închide din nou școlile și restaurantele. Klaus Iohannis îi avertizează pe români: „Datele sunt îngrijorătoare”

  • În ce condiții se vor reînchide școlile și restaurantele
  • Klaus Iohannis avertizează românii să se comporte responsabil
Klaus Iohannis oferă declarații la Guvernul României
Stiri interne • pe 02.09.2020 la 18:23

Ce spune Klaus Iohannis despre accidentul în care ministrul Transporturilor a fost implicat: „Se va face o anchetă”

  • Klaus Iohannis a vorbit despre accidentul ministrului Lucian bode
  • Ce informații deține șeful statului despre incident
Carmen Iohannis îşi va relua activitatea de profesor. Ce sfaturi i-a dat preşedintele, pentru a fi protejată de coronavirus
Showbiz intern • pe 26.08.2020 la 21:52

Carmen Iohannis îşi va relua activitatea de profesor. Ce sfaturi i-a dat preşedintele, pentru a fi protejată de coronavirus

  • Carmen Iohannis se pregăreşte să îşi reia activitatea de profesor.
  • Ce sfaturi i-a dat preşedintele, pentru a o ştii în siguranţă.
Klaus Iohannis, anunțul despre posibilitatea deschiderii cinematografelor și a teatrelor de la 1 septembrie!
Stiri interne • pe 26.08.2020 la 19:45

Klaus Iohannis, anunțul despre posibilitatea deschiderii cinematografelor și a teatrelor de la 1 septembrie!

  • Anunțul lui Klaus Iohannis despre posibilitatea deschiderii cinematografelor și a teatrelor!
  • Ce condiții vor trebui respectate!  
Klaus Iohannis, despre filmarea cu întâlnirea dintre Poliție și Duduieni
Stiri interne • pe 26.08.2020 la 19:39

Klaus Iohannis, despre filmarea cu întâlnirea dintre Poliție și Duduieni: „Nu cred că este rolul meu să explic” / VIDEO

  • Șeful statului a răspuns întrebării în cadrul unei conferințe de presă.
  • Ieri, au fost făcute publice imagini de la întâlnirea secretă.
Legea privind desfăşurarea  învăţământului în mediul online a fost promulgată de Iohannis. În ce condiţii va fi aplicată
Stiri interne • pe 20.08.2020 la 15:29

Legea privind desfăşurarea învăţământului în mediul online a fost promulgată de Iohannis. În ce condiţii va fi aplicată

  • A fost promulgată legea învătământului în mediul online.
  • Legea poate fi aplicată în stările de urgenţă sau asediu.
Cum vede președintele României creșterea numărului de infectări de pe litoral: „Este bine ca românii să călătorească”
Stiri interne • pe 19.08.2020 la 19:03

Cum vede președintele României creșterea numărului de infectări de pe litoral: „Este bine ca românii să călătorească”

  • Klaus Iohannis susține călătoriile românilor în vreme de epidemie
  • Președintele roagă turiștii să respecte măsurile de prevenție impuse
Se vor mai relaxa măsurile de restricție în următoarea perioadă? Răspunsul președintelui României: „Trebuie să fim sinceri”
Stiri interne • pe 19.08.2020 la 18:56

Se vor mai relaxa măsurile de restricție în următoarea perioadă? Răspunsul președintelui României: „Trebuie să fim sinceri”

  • Vom mai avea parte de noi relaxări ale măsurilor?
  • Ce spune Klaus Ioahnnis despre disperarea celor din sectorul HORECA
Klaus Iohannis, despre revenirea copiilor în unitățile școlare: „Trebuie să prevenim generația pandemiei”
Stiri interne • pe 19.08.2020 la 18:49

Klaus Iohannis, despre revenirea copiilor în unitățile școlare: „Trebuie să prevenim generația pandemiei”

  • Klaus Iohannis invită copiii sănătoși în sălile de curs
  • Ce îi sfătuiește președintele pe cei care prezintă simptome de boală
Președintele României explică „creșterile” pensiilor și alocațiilor, în contextul crizei economice: „Nimeni nu și-a dorit”
Stiri interne • pe 19.08.2020 la 18:40

Președintele României explică „creșterile” pensiilor și alocațiilor, în contextul crizei economice: „Nimeni nu și-a dorit”

  • Klaus Iohannis explică majorările de la pensii și alocații
  • Președintele susține că nu există bani la bugetul de stat
Reacția lui Klaus Iohannis, după lovitura de stat din Mali! Ce spune președintele despre românii aflați în mijlocul violențelor
Stiri interne • pe 19.08.2020 la 18:33

Reacția lui Klaus Iohannis, după lovitura de stat din Mali! Ce spune președintele despre românii aflați în mijlocul violențelor

  • Klaus Iohannis vorbește despre lovitura de stat din Mali
  • Ce spune președintele legat de românii aflați în mijlocul violențelor
  • Este România în pericol?
Klaus Iohannis este însoțit peste tot de o femeie - și nu, nu este soția! Cine este misterioasa doamnă
Stiri interne • pe 18.08.2020 la 09:19

Klaus Iohannis este însoțit peste tot de o femeie - și nu, nu este soția! Cine este misterioasa doamnă

  • Cel mai recent, cei doi au fost văzuți împreună la Ziua Marinei.
  • Femeia se poate mândri cu o avere impresionantă.
Klaus Iohannis, discurs de Ziua Marinei adaptat pandemiei. „Regiunea Mării Negre trebuie să fie un spațiu sigur și predictibil. Obiectivele noastre rămân neschimbate”
Stiri interne • pe 15.08.2020 la 12:11

Klaus Iohannis, discurs de Ziua Marinei adaptat pandemiei. „Regiunea Mării Negre trebuie să fie un spațiu sigur și predictibil. Obiectivele noastre rămân neschimbate”

  • Discursul președintelui Klaus Iohannis, cu ocazia Zilei Marinei!
  • Obiectivele de la Marea Neagreă rămân neschimbate, în contextul pandemiei.
  • Forțele Navale Române sărbătoresc, astăzi, 160 de ani de la înființare.
Klaus Iohannis a explicat cum va funcţiona reţeaua 5G în România: ”Se lucrează pe o legislație specială pe această temă”
Stiri interne • pe 12.08.2020 la 20:53

Klaus Iohannis a explicat cum va funcţiona reţeaua 5G în România: ”Se lucrează pe o legislație specială pe această temă”

  • Klaus Iohannis a dat detalii despre reţeaua 5G în România.
  • „Se lucrează pe o legislație specială pe această temă”.
Klaus Iohannis anunţă că vaccinul anti-coronavirus al ruşilor nu va ajunge la români: “Nu există un vaccin acceptat”
Stiri interne • pe 12.08.2020 la 19:42

Klaus Iohannis anunţă că vaccinul anti-coronavirus al ruşilor nu va ajunge la români: “Nu există un vaccin acceptat”

  • Vaccinul anti-coronavirus al ruşilor nu va ajunge la români.
  • Se aşteaptă aprobarea unui vaccin din partea UE.
Klaus Iohannis, explicații pentru „alianțele” dintre Poliție și interlopi
Stiri interne • pe 12.08.2020 la 18:33

Klaus Iohannis, explicații pentru „alianțele” dintre Poliție și interlopi: „Lupta împotriva clanurilor este de durată”

  • Șeful statului a făcut declarațiile în urma controverselor generate de înmormântarea lui Emi Pian.
  • Președintele a spus că lupta împotriva clanurilor este de durată.
Reacția lui Klaus Iohannis, după ce România a stabilit un nou record negativ de cazuri de coronavirus
Stiri interne • pe 12.08.2020 la 18:10

Reacția lui Klaus Iohannis, după ce România a stabilit un nou record negativ de cazuri de coronavirus: „Este mult prea mult”

  • Șeful statului s-a arătat frustrat de creșterea continuă a numărului de cazuri.
  • Președintele a vorbit și despre mult discutatul vaccin pentru COVID.
Legea care interzice hărțuirea la locul de muncă a fost promulgată de Klaus Iohannis! Ce pedepse riscă cei care nu respectă regulile
Stiri interne • pe 07.08.2020 la 14:17

Legea care interzice hărțuirea la locul de muncă a fost promulgată de Klaus Iohannis! Ce pedepse riscă cei care nu respectă regulile

  • Legea împotriva hărțuirii la locul de muncă a fost promulgată
  • Noile reguli au fost aprobate de Klaus Iohannis
  • Cei care nu respectă regulile riscă amenzi usturătoare
Președintele Klaus Iohannis, mesaj de condoleanțe pentru familiile victimelor exploziei din Beirut
Stiri internationale • pe 05.08.2020 la 08:32

Președintele Klaus Iohannis, mesaj de condoleanțe pentru familiile victimelor exploziei din Beirut

  • Președintele Klaus Iohannis a transmis un mesaj de condoleanțe pentru familiile victimelor din Beirut
  • A fost declarată stare de urgență în Liban
Se schimbă buletinele în România! Cum vor arăta cărțile de identitate cu cip și când vor fi emise! Klaus Iohannis a promulgat legea!
Stiri interne • pe 03.08.2020 la 20:20

Se schimbă buletinele în România! Cum vor arăta cărțile de identitate cu cip și când vor fi emise! Klaus Iohannis a promulgat legea!

  • Se schimbă buletinele în România!
  • Cum vor arăta cărțile de identitate cu cip și când vor fi emise?
  • Klaus Iohannis a promulgat legea!
Ce categorii de persoane vor ieși mai devreme la pensie? Decizia luată de Klaus Iohannis
Stiri interne • pe 03.08.2020 la 18:26

Ce categorii de persoane vor ieși mai devreme la pensie? Decizia luată de Klaus Iohannis

  • Ce categorii de persoane vor ieși mai devreme la pensie?
  • Decizia luată de Klaus Iohannis!
  • Ce susține președintele României?
Ce spune Klaus Iohannis despre românii care nu respectă regulile: ”Cei care nu au înțeles vor fi amendați”
Stiri interne • pe 30.07.2020 la 15:21

Ce spune Klaus Iohannis despre românii care nu respectă regulile: ”Cei care nu au înțeles vor fi amendați”

  • Ce spune Klaus Iohannis despre românii care nu respectă regulile?
  • Șeful statului, noi declarații în contextul noului coronavirus.
Klaus Iohannis, declarații de presă, după ce România a înregistrat un nou record de cazuri: ”Cum am putut să ajungem aici?” 
Stiri interne • pe 30.07.2020 la 15:03

Klaus Iohannis, declarații de presă, după ce România a înregistrat un nou record de cazuri: ”Cum am putut să ajungem aici?” 

  • Klaus Iohannis, declarații de presă, după ce România a înregistrat un nou record de cazuri!
  • Ce susține șeful statului?
Klaus Iohannis, criteriile revenirii la starea de urgență
Stiri interne • pe 29.07.2020 la 18:37

Klaus Iohannis, criteriile revenirii la starea de urgență. Când ar putea fi luată o astfel de decizie

  • Președintele României a avut, astăzi, o conferință de presă.
  • Șeful statului a spus când s-ar putea reveni la starea de urgență.
Klaus Iohannis, conferință de presă despre coronavirus
Stiri interne • pe 29.07.2020 la 18:08

LIVE TEXT. Klaus Iohannis, conferință de presă despre coronavirus

  • Președintele României răspunde întrebărilor jurnaliștilor.
  • LIVE TEXT.
Bugetarii vor beneficia de o majorare a salariilor de până la 25%! Ce prevede legea promulgată de Klaus Iohannis
Stiri interne • pe 24.07.2020 la 22:39

Bugetarii vor beneficia de o majorare a salariilor de până la 25%! Ce prevede legea promulgată de Klaus Iohannis

  • Legea se aplică bugetarilor care au funcții cu acces la informații clasificate secret de stat
  • Creșterea salarială se va stabili în funcție de locul de muncă sau certificatul de securitate
Klaus Iohannis, declarații oficiale după ce România a primit 80 de miliarde de euro: ”Vom reconstrui economia țării”
Stiri interne • pe 22.07.2020 la 18:13

Klaus Iohannis, declarații oficiale după ce România a primit 80 de miliarde de euro: ”Vom reconstrui economia țării”

  • Klaus Iohannis, declarații oficiale după ce România a primit 80 de miliarde de euro!
  • Ce se va întâmpla cu economia țării?
Ce spune Klaus Iohannis despre cele 1.030 de noi cazuri de COVID-19: ”Nicio lege nu oprește un virus”
Stiri interne • pe 22.07.2020 la 17:20

Ce spune Klaus Iohannis despre cele 1.030 de noi cazuri de COVID-19: ”Nicio lege nu oprește un virus”

  • Ce spune Klaus Iohannis despre cele 1.030 de noi cazuri de COVID-19?
  • Declarație de presă susținută de președintele României!
Știri
Te vindeci de COVID-19 dar rămâi cu alte probleme de sănătate. Cum se manifestă sindromul post-COVID
Actualitate • la 00:22
Te vindeci de COVID-19 dar rămâi cu alte probleme de sănătate. Cum se manifestă sindromul post-COVID
  • Cu ce probleme de sănătate rămâi
  • Cum se manifestă sindromul post-COVID
Înainte de meci, Cosmin Contra își ia energia din...restaurante! Pleacă dintr-unul în altul, dar nu singur! Cum a fost surprins antrenorul târziu în noapte! / VIDEO PAPARAZZI
Paparazzi • ieri la 23:50
Înainte de meci, Cosmin Contra își ia energia din...restaurante! Pleacă dintr-unul în altul, dar nu singur! Cum a fost surprins antrenorul târziu în noapte! / VIDEO PAPARAZZI
  • Cosmin Contra a plecat de la restaurant în magazinul cu baclava și înapoi la restaurant!
  • Antrenorul ”se pregătește” intens pentru meciul de sâmbătă seară!
Ilie Năstase se plimbă pe străzile Bucureștiului mai abătut ca niciodată! Ce griji îl apasă? A uitat până și de masca de protecție / PAPARAZZI
Paparazzi • ieri la 23:45
Ilie Năstase se plimbă pe străzile Bucureștiului mai abătut ca niciodată! Ce griji îl apasă? A uitat până și de masca de protecție / PAPARAZZI
  • Ilie Năstase se plimbă pe străzile Bucureștiului mai abătut ca niciodată
  • Ce griji îl apasă pe fostul tenismen
  • A uitat până și de masca de protecție
Teodora Becali și Mihai Mincu, ieșire în mall cu năbădăi, alături de bebeluș. Ea cam împiedicată, el ”pus la pământ” de căruciorul fetiței / PAPARAZZI
Paparazzi • ieri la 23:45
Teodora Becali și Mihai Mincu, ieșire în mall cu năbădăi, alături de bebeluș. Ea cam împiedicată, el ”pus la pământ” de căruciorul fetiței / PAPARAZZI
  • Teodora Becali, mamă model.
  • Mihai Mincu are grijă de fetele lui, dar nu se pricepe deloc la strânsul căruciorului.
Alex Mica, după trei ani de singurătate, spune adevăratul motiv al despărțirii de fosta iubită. Artistul a fost părăsit în cel mai greu moment al vieții: „M-a lăsat pentru cineva”
Emisiuni TV • ieri la 23:35
Alex Mica, după trei ani de singurătate, spune adevăratul motiv al despărțirii de fosta iubită. Artistul a fost părăsit în cel mai greu moment al vieții: „M-a lăsat pentru cineva”
  • Alex Mica este singur de trei ani de zile.
  • Fosta iubită l-a părăsit când a rămas sărac.
Mașina Oanei Zăvoranu, lovită în plină zi! Totul a fost filmat de camerele de supraveghere. Vedeta i-a declarat ”război” șoferului. ”Vei rămâne fără carnet”