Homepage » Monden » A mers la ”Burlăcița” să o cucerească pe Mantea, dar s-a ales cu... alta!

A mers la ”Burlăcița” să o cucerească pe Mantea, dar s-a ales cu... alta!

Publicat pe 22.04.2015 la 23:59 Actualizat pe 22.04.2015 la 23:47

După ce a făcut senzaţie la show-ul „Burlăciţa”, unul dintre bărbaţii care au luptat cu înverşunare pentru inima Andreei Mantea este mai fericit ca niciodată și îi mulțumește brunetei pentru că acum este atât de fericit.

După ce a făcut senzaţie la show-ul „Burlăciţa”, unul dintre bărbaţii care au luptat cu înverşunare pentru inima Andreei Mantea este mai fericit ca niciodată și îi mulțumește brunetei pentru că acum este atât de fericit.

După ce a ieșit din competiţie, Gabi nu s-a grăbit să se implice într-o nouă relaţie, mai ales că nicio fată nu a reuşit să îi atragă atenţia în mod special, el caracterizându-se ca fiind un tip foarte pretenţios în ceea ce priveşte femeia de lângă el. La un moment dat însă, a apărut un mesaj de la o fată, o admiratoare de-a lui din perioada în care lupta pentru inima Andreei Mantea, care a reuşit să îi stârnească curiozitatea lui Gabi suficient cât să vrea o cunoască. „Ana este exact ca mine... Te strânge în braţe până te sufocă şi te pupă apăsat. Nu face de mâncare prea des, e rea de gură, exagerat de geloasă uneori şi antipatică, dar este tot ce mi-aş putea dori. O iubesc dar nu îi spun niciodată, ea mă mai întrebă uneori, dar eu nu mă joc cu vorbele astea, prefer să îi arăt”, a declarat Gabi, în exclusivitate pentru Spynews.ro.


Participarea la show-ul „Burlăciţa” i-a adus numai bucurii lui Gabi Aur, chiar dacă aceste nu a rămas cu cea pentru care s-a înscris în concurs. „Gândindu-mă înapoi, acum un an, de la o banală poză trimisă de pe telefonul mobil la casting am reuşit să fac atâtea în viaţa mea... M-am îndragostit, m-am schimbat , am reuşit să ajung să mă cunosc pe mine, să văd America şi să mă recunoască lumea pe stradă, dar cel mai important este că aşa am cunoscut-o şi pe iubita mea, Ana. Deci în final eu am câştigat acel concurs”, a declarat Gabi, pentru Spynews.ro.


Din spusele lui Gabriel, Ana pare să fie jumătatea pe care o aştepta pentru a-l completa. „La prima noastră întâlnire a venit ea la Galaţi, am mers la Dunăre pe faleză, am stat în maşină şi am vorbit despre diverse şi deodată ne-am sărutat. Era o vineri parcă, eu trebuia să merg la o petrecere marinărească, unde am fost aerian toată seara, nici măcar nu reuşeam să mă mai îmbat. Eram doar cu gândul la ea”, le-a spus Gabi reporterilor Spynews.ro.


Ana tocmai ce pusese capăt unei relaţii când s-a hotărât să formeze un cuplu cu Gabi, iar acest lucru nu le-a făcut tocmai uşoară relaţia celor doi, cel puţin, nu începutul, care este mereu cea mai frumoasă perioadă a unei relaţii. „Am avut anumite divergenţe cu fostul ei iubit anul trecut... Ameninţări, urmăriri cu maşina, şi într-un final un accident în lanţ, care însă nu a avut urmări”, ne-a mai spus fostul concurent de la „Burlăciţa”.


Discuţiile despre planurile de viitor nu au lipsit dintre ei. „Amândoi suntem înnebuniţi după copii şi ne dorim o familie, dar poate ceva mai târziu, să termine ea facultatea. Ana mereu glumeşte cu mine şi îmi spune: "Hai să facem un bebe", dar eu tot afară termin „treaba” ”, a spus Gabi în exclusivitate pentru Spynews.ro.


Diferenţa de vârstă dintre cei doi, zece ani, nu îi împiedică pe cei doi să îşi trăiască povestea de dragoste. „Tatăl Anei a fost a fost la început puţin mai ursuz, mai protector să zic aşa, dar acum ne înţelegem bine şi totul este perfect normal între noi. Avem o relaţie foarte frumoasă”, a declarat Gabi.

Citeşte şi:

Pretendentul la inima lui Mantea a fost surprins în ipostaze intime cu o blondă

Aşa a uitat-o pe Andreea Mantea! Gabi Aur şi iubita, imagini fierbiţi

VIDEO / Gabi Aur a uitat-o pe Mantea! Ce spune fostul pretendent la inima "Burlăciţei" despre noua femeie din viaţa lui: "E geloasă"

În articolul
A mers la ”Burlăcița” să o cucerească pe Mantea, dar s-a ales cu... alta!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne • la 08:38
Nicușor Dan - președinte. Câți români l-au votat. Ce lideri mondiali i-au transmis mesaje de felicitare
  • România are un nou președinte
  • Câte voturi a primit Nicușor Dan
Showbiz intern • ieri la 22:06
Valerie Lungu a răbufnit, după ce a fost întrebată de unde are bani pentru vacanțe scumpe. Din ce își câștigă existența pe lângă activitatea din mediul online
  • Valerie Lungu și iubitul ei au plecat în mai multe vacanțe scumpe în ultima perioadă
  • Din ce își câștigă existența pe lângă activitatea din mediul online
Horoscop zilnic • ieri la 21:40
Horoscop luni, 19 mai 2025: Taurii sunt pregătiți să ia decizii importante
  • Horoscopul zilei de luni, 19 mai 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de luni
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Showbiz intern • ieri la 21:25
Ispita Lala de la Insula iubirii a născut! Ce semnificație are numele ales pentru fiica ei
  • Ispita Lala de la Insula iubirii a născut
  • Tânăra a devenit mamă de fetiță
Showbiz intern • ieri la 20:35
Liviu Vârciu, petrecere superbă, în avans, pentru fiul lui. Matei urmează să împlinească cinci ani / FOTO
  • Liviu Vârciu și-a sărbătorit fiul în avans
  • Matei va împlini cinci ani
Showbiz intern • ieri la 19:43
Cum arată sora Ioanei Grama. Influencerița și Claudia se află în vacanță, în Barcelona / FOTO
  • Ioana Grama se află în vacanță, în Barcelona
  • Imagini rare cu influencerița și sora ei, Claudia
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
„Condamnat la moarte” Ce spunea milionarul român ajuns la sapă de lemn după ce a primit 23 de ani de detenţie!
Romania TV
Cristina Deleanu a fost incinerată. Gestul ȘOCANT făcut de Eugen Cristea în fața prietenilor: Sunt foarte îngrijorată pentru el
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
recomandare pe antena3.ro
„Poarta spre Iad”. Cum trăiesc oamenii în cel mai nemilos loc de pe Terra, unde temperaturile ajung și la 62 de grade Celsius
recomandare pe antena3.ro
Anchetatorii sub acoperire din Olanda s-au dat drept cumpărători ca să afle dacă tezaurul dacic a fost topit sau nu. Ce au aflat
recomandare pe antena3.ro
O cantitate uriașă de „aur alb vulcanic” a fost descoperită. Depozitul de litiu valorează aproximativ 1,5 trilioane de dolari
recomandare pe playtech.ro
Cele mai roditoare soiuri de meri. Când se plantează pentru a avea roade din belşug
recomandare pe playtech.ro
Zodiile care au parte de mari dezamăgiri după 18 mai. Sunt lovite din toate direcţiile
recomandare pe redactia.ro
Ce ocupație are soția lui Ionel Ganea și cum a început povestea de dragoste dintre ei. Cei doi trec prin momente cumplite
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul norocului 19–25 Mai 2025: Zile magice pentru fiecare semn zodiacal
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună
Close