Acces Direct. Ionuț, plânge cu lacrimi amare după ce soția a plecat de acasă cu cei doi copii și nu s-a mai întors: ”Mi-e frică să nu îi treacă granița”
Publicat pe 22.12.2020 la 18:31 Actualizat pe 22.12.2020 la 18:31
Ionuț a venit la „Acces Direct”, unde a plâns cu lacrimi amare și asta pentru că soția a plecat de acasă cu cei doi copii și nu s-a mai întors. De atunci, bărbatul își așteaptă acasă, cu sufletul la gura, soția și cei doi copii: un băiat și o fetiță.
![Ionuț își strigă disperarea după ce soția și copiii au plecat de acasă Colaj foto cu Mirela Vaida și Ionu, care plânge după soția și copiii ei](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2020%2F12%2F22%2F244158%2Fionutmirela.jpg&w=1200)
Ionuț își strigă disperarea după ce soția și copiii au plecat de acasă
Captura video
- Ionuț plânge cu lacrimi amare după copiii ei.
- Alina, soția, a plecat de acasă cu cei doi copii și nu s-a mai întors.
O altă poveste de dragoste a ajuns la final, iar la mijloc sunt doi copii, pentru care părinții se luptă cu tot ce au. Acum, la ”Acces Direct”, Ionuț a apărut cu lacrimi în ochi pentru a-și spune povestea care de câteva zile l-a pus la pământ.
Bărbatul susține că iubirea pentru soție a fost mare de la început, însă, de cealaltă parte lucrurile nu au stat deloc așa. Mai mult decât atât, tatăl disperat spune că cea care i-a făcut doi copii a plecat de acasă pentru un alt bărbat, lucru observat chiar de fetița sa.
Ionuț își vrea soția și copiii înapoi acasă
Totodată, după ce Ionuț a declarat că este dispus să îșii erte soția și să o primească acasă cu cei doi copii, a ținut să îi și transmită un mesaj Alinei, femeii dispărute din locuința conjugală.
După cele spuse de Ionuț, plângând cu lacrimi amare pe micul ecran, în direct prin telefon a intrat și Alina, soția plecată de acasă cu doi copii.
Așa cum era de așteptat într-o asemenea situație, Alina susține că nu a plecat de acasă degeabă, ci sătulă fiind de bătăile pe care le-a încasat, negate cu vehemență de Ionuț. Mai mult decât atât, femeia jură că nu se va mai întoarce în brațele soțului și nici copiii nu vrea să îi dea.