Andreea Sasu a confirmat că urmează să aibă un copil cu Philipp Plein! Românca a recunoscut tot ce s-a zvonit: ”Suntem împreună de un an de zile”
![Ilinca Lunca](/uploads/modules/authors/ilinca-lunca-1696416463.jpg)
De Ilinca Lunca.
Publicat pe 03.04.2024 la 15:25
Actualizat pe 03.04.2024 la 15:25
Andreea Sasu a confirmat sarcina! Românca a făcut primele declarații și a recunoscut tot ce s-a spus despre povestea de dragoste pe care o trăiește alături de Philipp Plein! Cei doi au o relație de un an și sunt nerăbdători să își strângă copilul în brațe!
![Andreea Sasu are o relație frumoasă cu desginerul. Andreea Sasu](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F4%2F3%2F332550%2Ff4c8e63dfc6d4deaa6f77540bfa24c9f.jpg&w=1200)
Andreea Sasu a vorbit despre relația ei.
- Ce a spus Andreea Sasu despre sarcina ei
- Românca urmează să îl facă tată pe Philipp Plein
Românca a pus pe jar pe toată lumea, după ce s-a zvonit că îi va aduce pe lume un copil lui Philipp Plein! S-au zvonit multe lucruri despre Andreea Sasu, dar ea a păstrat tăcerea.
Totul a ieșit la iveală, după ce a postat imagini cu burtica de gravidă, iar astfel a confirmat faptul că urmează să devină mamă.
Andreea Sasu a confirmat că va avea un copil cu Philipp Plein
De acceastă dată, Andreea Sasu a confirmat faptul că are o relație de iubire cu Philip Plein. Povestea lor de dragoste a început în urmă cu un an, iar între timp au decis să se și mute împreună. Românca a declarat că tot ce s-a zvonit până acum despre relația lor este adevărat.
Vestea că Andreea Sasu este însărcinată a venit la scurt timp după designerul de modă a anunțat că el și Lucia, fosta lui logodnică și femeia cu care are doi copii, au decis să se despartă.
Philipp Plein și Andreea Sasu au mai avut o relație și în trecut, iar acum a decis să îi dea o a doua șansă.
Românca nu este afectată de comentariile răutăcioase
Andreea Sasu a primit multe felicitări datorită sarcinii, dar și multe comentarii răutăcioase, care au spus că Philipp Plein și-a părăsit logodnica pentru ea.
Ei bine, românca nu a fost afectată de nimic din ce s-a spus, căci a precizat că ea și familia ei știu adevărul despre această relație.