Bianca Drăgușanu, confesiuni incredibile! Și-a plătit prietenele ca să îi fie alături la greu
De Patrisia Brătan.
Publicat pe 25.06.2026 la 17:34
Actualizat pe 25.06.2026 la 17:39
Bianca Drăgușanu a oferit un interviu, în exclusivitate pentru Spynews TV Live, prezentată de Mara Bănică. Declarațiile pe care le-a făcut vedeta sunt de-a dreptul incredibile și... nu multe persoane se așteptau la asemenea mărturisiri.
- Bianca Drăgușanu a făcut mărturisiri incredibile
- Ce a declarat vedeta despre prietenele sale
Bianca Drăgușanu se menține în centrul atenției de foarte mulți ani! Vedeta a făcut o serie de declarații la care nimeni nu s-ar fi așteptat, pentru Spynews TV Live. Ea a recunoscut că și-a plătit prietenele pentru a-i fi alături în clipele dificile prin care a trecut.
Ce a declarat Bianca Drăgușanu
Chiar dacă are tot ceea ce-și dorește de la viață, Biancăi Drăgușanu îi lipsesc prietenii. Vedeta a declarat, într-un interviu realizat de Mihaela Moise, faptul că, în afară de fiica ei, Sofia, nu are prea multe persoane prin jur.
Bianca Drăgușanu a mărturisit că are câteva cunoștințe, cu care nu se vede toată ziua. Vedeta consideră că o prietenie înseamnă ca o persoană să-ți fie alături la bine și la greu, ceea ce în cazul Biancăi Drăgușanu nu s-a întâmplat.
Totodată, Bianca Drăgușanu a explicat că nu a existat nicio persoană care să îi fie alături necondiționat și a învățat o lecție importantă de-a lungul anilor ei de viață: să nu mai ofere bani împrumut niciodată.
Cine este singura prietenă a Biancăi Drăgușanu
Bianca Drăgușanu are două persoane în care are cea mai mare încredere: mama și fiica ei. Vedeta este cea mai norocoasă femeie, pentru că are alături familia, pe care se poate baza mereu.
Interviul complet, realizat de reporterul Mihaela Moise, îl veți putea viziona în această seară, la ora 21:30, la Spynews TV Live, emisiune prezentată de Mara Bănică.


