Carmela Popa nu a acceptat cererea în căsătorie a noului iubit. A marcat-o experiența cu logodnicul preot care a înșelat-o: „Am zis să mai așteptăm”
Publicat pe 30.03.2022 la 20:09 Actualizat pe 30.03.2022 la 20:10
Carmela Popa anunța cu puțin timp în urmă că a trăit una dintre cele mai frumoase zile din viața ei. Jurnalista a dezvăluit că a fost cerută în căsătorie de noul ei iubit, dar evenimentul nu s-a încheiat cu o logodnă. Bruneta nu a acceptat încă cererea în căsătorie, din cauza experienței nefericite cu fostul logodnic preot.
![Carmela Popa își cunoaște iubitul de 30 de ani Colaj cu Carmela Popa și noul iubit](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2022%2F3%2F30%2F275463%2Fcarmelapopacerere-1.jpg&w=1200)
Carmela Popa își cunoaște iubitul de 30 de ani
- Carmela Popa i-a spus iubitului să aștepte, când a cerut-o în căsătorie.
- Jurnalista este afectată de experiențele din trecut
A fost cerută în căsătorie de noul iubit, dar nu a acceptat! Este cazul jurnalistei Carmela Popa, care a dezvăluit că iubește din nou, iar bărbatul a făcut marele pas, dar ea l-a pus să aștepte. Se pare că fosta logodnă eșuată cu preotul care a înșelat-o a marcat-o puternic, iar acum vrea să fie mai precaută.
Carmela Popa nu a acceptat cererea în căsătorie a noului iubit
Bruneta a recunoascut că cererea în căsătorie a fost motivul pentru care a spus marți că este una dintre cele mai fericite zile din viața ei, în cadrul unei postări pe Facebook. Cu toate acestea, nu i-a dat un răspuns afirmativ partenerului ei, ci l-a pus să aștepte.
Cine este noul partener
Având în vedere că experiența anterioară a fost presărată cu infidelități și amenințări, Carmela Popa a ales una dintre cele mai sigure variante de data aceasta: un bărbat pe care îl cunoaște de aproximativ 30 de ani. Aparent, aceștia au fost prieteni de-o viață și abia acum au ales să încerce ceva pe plan amoros.