Cum a fost Paștele pentru Cristina Cioran, în lipsa lui Alex Dobrescu! Vedeta a avut grijă de fericirea copiilor ei

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 25.04.2025 la 09:30
Actualizat pe 25.04.2025 la 09:30
Cristina Cioran și Alex Dobrescu au devenit părinți în urmă cu câteva săptămâni. Vedeta a fost nevoită să petreacă primul Paște în noua formulă fără tatăl copiilor ei, însă acest lucru nu i-a afectat sărbătorile. Cristina Cioran a făcut declarații la Știrile Antena Stars.

Cristina Cioran a sărbătorit Paștele la mare.
- Cristina Cioran a petrecut Paștele fără Alex Dobrescu
- Vedeta a avut parte de sărbători magice
Cristina Cioran este o mamă eroină! Deși este nevoită să își crească, pentru moment, copiii fără Alex Dobrescu, vedeta face tot ce poate pentru a fi și mamă și tată. De sărbători nu a stat acasă, ci și-a dus copiii într-un loc superb.
Cristina Cioran a sărbătorit Paștele cu copiii ei, fără Alex Dobrescu
Cristina Cioran a dezvăluit, la Știrile Antena Stars, prezentate de Geanina Ilieș și Marius Niță, cum și-a sărbătorit Paștele din acest an. Spre deosebire de anul trecut, când era doar cu fiica ei, în acest an în familia vedetei a venit un nou membru, micuțul Max, băiețelul Cristinei Cioran.
Deși nu îi este deloc ușor, Cristina Cioran reușește să suplinească lipsa lui Alex Dobrescu, care nu a putut fi alături de familia lui în acest an de sărbători. Cristina Cioran și-a luat copiii și a plecat la mare, unde s-au relaxat. Nu au lipsit nici surprizele, pentru că a venit iepurașul la fiica ei, Ema.
Când își va boteza Cristina Cioran băiețelul
Cristina Cioran a devenit mamă pentru a doua oară pe data de 14 februarie 2025. A avut parte de o naștere ușoară și a reușit să se bucure din plin de fiecare clipă unică. Vedeta urmează să își boteze copilul, însă până în acest moment nu a stabilit o dată exactă pentru evenimentul special.