Cum s-a ales Keed de la Chefi la cuțite cu sufrageria inundată. Artistul a arătat dezastrul în mediul online: „Eu sunt bărbat, am rezolvat-o” / VIDEO
Publicat pe 01.12.2022 la 09:41 Actualizat pe 01.12.2022 la 09:59
Keed le-a împărtășit urmăritorilor lui de pe Instagram cea mai recentă ”ispravă” a sa. Fostul concurent de la Chefi la cuțite și membru Șatra Benz a fost sincer în mediul online și a arătat dezastrul pe care l-a făcut cu mâna lui. Artistul și-a inundat sufrageria.
![Keed și-a inundat sufrageria Colaj cu Keed și sufrageria inundată](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2022%2F12%2F1%2F294725%2Fkeedinundatie-1.jpg&w=1200)
Keed și-a inundat sufrageria
- Keed s-a ales cu sufrageria inundată
- Fostul concurent de la Chefi la cuțite și-a făcut-o cu mâna lui
Keed nu a avut menajamente față de propria persoană după ce a făcut o greșeală memorabilă. Fostul concurent de la Chefi la cuțite a reușit să-și inunde singur sufrageria, după ce a încercat să-și arate abilitățile de instalator. Artistul din Șatra Benz le-a arătat urmăritorilor lui din mediul online ”isprava”.
Cum și-a inundat Keed de la Chefi la cuțite sufrageria
După ce s-a văzut cu problema nerezolvată și sufrageria inundată, Keed a ales să facă haz de necaz și a filmat rezultatul încercării lui de a-și aerisi singur caloriferul.
Totul a început după ce a constatat că în casă nu este suficient de cald. Fostul concurent de la Chefi la cuțite a hotărât să intervină, fiind încrezător că are priceperea și sculele necesare. În realitate, ceva nu a mers conform planului, iar Keed a rămas tot în frig, dar și ud leorcă într-o sufragerie plină cu apă.
Astfel, Keed le-a mai oferit puțin amuzament fanilor lui, după o perioadă în care a fost mai rezervat și postat mai multe mesaje dureroase legate de trecerea în neființă a colegului său de trupă, Nosfe.