De ce ar fi pierdut, de fapt, Giulia de la Mireasa sarcina. Concurenta a ajuns din nou la medic
De Elena Boruz.
Publicat pe 24.06.2026 la 13:30
Actualizat pe 24.06.2026 la 13:30
Giulia de la Mireasa a făcut declarații incredibile! Concurenta a ajuns din nou în cabinetul medicului ginecolog, care i-a explicat exact care a fost cauza sarcinii pierdute. Iată ce a dezvăluit iubita lui Alexandru!
- Giulia de la Mireasa, din nou la medic după ce a pierdut sarcina
- Ce a aflat concurenta
- Cum se simte în prezent
Mireasa este, de departe, una dintre cele mai urmărite emisiuni TV de la noi din țară. Concurenții pășesc emoționațin în casă pentru a-și găsi jumătatea, iar telespectatorii stau cu sufletul la gură pentru a urmări parcursul preferaților lor.
Giulia și Alexandru formează unul dintre cele mai vechi cupluri din acest sezon al show-ului matrimonial. Aceștia au fost greu încercați, de-a lungul vremii, însă ultima lovitură a fost legată de pierderea sarcinii concurentei.
Giulia a mers din nou la medic! Ce a aflat
Giulia și Alexandru se iubesc foarte mult, iar acest lucru este clar ca lumina zilei. Coneziunea dintre ei este una puternică, iar fanii emisiunii au observat rapid asta.
În urmă cu câteva zile, concurenta a primit o veste devastatoare: sarcina sa s-a autoeliminat. Au urmat momente foarte dificile atât pentru ea, cât și pentru partenerul ei.
Lacrimi și suspine, toate au caracterizat viața lor, în special a ei, în ultima vreme. La Mireasa - Direct din culise, tânăra a dezvăluit că a mers din nou la un control ginecologic, unde a aflat un lucru important.
Motivul din cauza căruia a pierdut sarcina se pare că este legat de un avort menstrual, lucru foarte des întâlnit în zilele noastre. Concurenta a răsuflat totuși ușurată, atunci când a aflat că asta nu o va împiedica să devină mamă, la un moment dat.
Cât de dificil i-a fost concurentei să doarmă fără iubitul ei
După ce s-a aflat că Giulia este însărcinată, Alexandru, iubitul ei, s-a mutat în casa fetelor. Având în vedere situașia dramatică care a urmat, acesta a fost nevoit să revină alături de băieți, lucru care a afectat-o pe Giulia.
Concurenta a dezvăluit că s-a acomodat foarte greu fără el și că i-a fost aproape imposibil să doarmă singură.
Totuși, există un lucru care o face pe Giulia să fie optimistă: faptul că se apropie deschiderea ușilor casei, definitiv.


