Florina de la Mireasa, dezvăluiri dureroase din copilărie. Iubita lui Alex spune că nu își poate ierta mama
De Oana Vacarusi.
Publicat pe 18.11.2025 la 22:27
Actualizat pe 18.11.2025 la 22:27
Florina de la Mireasa a făcut mărturisiri emoționante despre trecutul ei, vorbind deschis despre copilărie. Iubita lui Alex i-a povestit bunicii Virginia cum au fost anii ei când era o copilă și a declarat că nu poate să își ierte mama pentru anumite experiențe trăite la acea vreme.
- Dezvăluirile cutremurătoare ale Florinei de la Mireasa
- Prin ce experiențe dureroase a trecut tânăra în copilărie
Florina a vorbit deschis despre copilăria ei dificilă, mărturisind că a trăit experiențe care au lăsat urme adânci și o urmăresc și astăzi. Iubita lui Alex și-a deschis sufletul și a povestit sincer despre momentele îngrozitoare prin care a trecut cu câțiva ani în urmă.
Florina de la Mireasa, dezvăluiri dureroase din copilărie
Florina de la Mireasa a făcut mărturisiri dureroase despre copilăria ei. Concurenta a povestit că a crescut într-o familie numeroasă, cu șapte copii, iar viața nu a fost deloc ușoară pentru niciunul dintre ei.
Traumele tinerei nu au fost însă legate numai de lipsuri materiale. Iubita lui Alex a povestit că a fost martoră la scene de violență greu de imaginat.
La doar 15 ani, Florina a simțit că nu mai poate continua să trăiască așa, ambii ei părinți consumau alcool, așa că a găsit puterea să plece într-un alt sat alături de sora ei. În cele din urmă și-a convins și mama să le urmeze.
De ce nu poate Florina să își ierte mama
Florina a vorbit deschis despre una dintre cele mai dureroase momente din trecut și despre motivul pentru care nu își poate ierta mama.
Tânăra a dezvăluit că, în copilărie, a fost abuzată ani la rând de fratele tatălui vitreg.
„Eu, după atâția ani, nu pot să zic că îmi judec părinții, dar pot spune că am chestii pe care nu le pot ierta la mama. Că i-am spus că am fost abuzată mulți ani de fratele tatălui vitreg (...) Ne-am mutat la tata vitreg, unde locuia cu fratele lui și după ce am început să cresc, în clasa a 5-a, a 6-a, a început să se dea la mine. Venea seară de seară la mine și eu tot timpul țipam, urlam. Îi spuneam că dacă te apropi de mine chem poliția. Și trebuia să stau trează seară de seară, să nu vină la mine. Și dacă nu eram acasă, venea la sora mai mică. I-am zis după câțiva ani (n.r. mamei) și nu m-a crezut. A început să mă certe și să mă bată că vorbesc minciuni”, a mai spus Florina.



