Marian Godină de la Survivor, tratat regește de Gigi Nicolae! Fostul războinic i-a curățat încălțămintea polițistului
De Patrisia Brătan.
Publicat pe 26.04.2026 la 20:59
Actualizat pe 26.04.2026 la 20:59
Gigi Nicolae a făcut o mărturisire neașteptată, la Survivor! Bucătarul este dispus să facă orice pentru a-și menține locul în competiție... chiar și să-i curețe încălțămintea celui care i-a fost, cândva, rival pe traseu: Marian Godină.
De ce și-a îndreptat Gigi Nicolae atenția spre Marian Godină, de fapt
captura Antena 1
- Gigi Nicolae îl răsfață pe Marian Godină
- Fostul faimos a obținut colanul de imunitate
Concurenții se înțeleg destul de bine de când a avut loc marea Unificare, la Survivor. Gigi Nicolae este a făcut parte din tribul Războinicilor și putem spune că el este cel care s-a adaptat cel mai repede cu foștii Faimoși, în special cu Marian Godină.
Gigi Nicolae, pe interes?
Marian Godină a câștigat colanul de imunitate, așadar el este cel care decide cine va fi unul dintre concurenții propuși spre eliminare în această seară.
De când polițistul are imunitate, Gigi Nicolae a început să fie extrem de atent cu el. Ba chiar, fostul războinic i-a șters încălțămintea și i-a făcut vânt polițistului.
„Mi-a făcut vânt cu un evantai, mi-a șters papucii, da, e foarte ok din punctul ăsta de vedere”, a mărturisit Marian Godină la Survivor.
Întrebat dacă a glumit atunci când a spus că este bine să rămâi în termeni buni cu persoana care va câștiga imunitatea, Gigi Nicolae a mărturisit că îi place să spună adevărul în glumă, de multe ori.
Fostul războinic este de părere că atunci când o persoană își dorește să rămână într-o astfel de competiție trebuie să facă tot ceea ce îi stă în puteri pentru a merge mai departe.
„Asta rămâne de văzut, mie-mi place să zic uneori adevărul în glumă. Acum, Marian ia decizia finală, eu m-am comportat cu el cât se poate de frumos. Știți că mie-mi place să mai păcălesc o săptămână aici, la Survivor, treaba se îngroașă, rămân cei mai buni, așa că trebuie să te folosești de tot ce poți ca să rămâi în joc. Eu consider că l-am tratat pe Marian astăzi regește, așa cum și este de când are colanul la gât”, a mărturisit Gigi Nicolae la Survivor.
Gigi Nicolae nu vrea să plece acasă
Totodată, Gigi Nicolae a mai subliniat faptul că își dorește ca Marian Godină să țină cont de comportamentul exemplar pe care bucătarul l-a avut față de el. Fostul războinic vrea cu ardoare să rămână în competiție și l-a sfătuit pe Marian Godină să o propună persoană spre eliminare.
„Sper să nu fiu eu una dintre alegerile sale și sper să țină cont de glumele mele și să aleagă pe cineva din... glumele mele, cum ar veni”, a mai spus Gigi Nicolae.
Citește și: Unde vor locui concurenții de la Survivor după unificare. Cum au reacționat când au aflat unde vor sta


