Sore, accidentare la Dancing on Ice: Vis în doi. Cum a reacționat concurenta în momentul în care a căzut / FOTO
![Georgiana Prodan](/uploads/modules/authors/georgiana-prodan-1619422135.jpg)
De Georgiana Prodan.
Publicat pe 19.03.2022 la 21:30
Actualizat pe 19.03.2022 la 21:30
Ediția din această seară a show-ului Daning on Ice: Vis în doi, a venit cu multe provocări pentru concurenți. Unul dintre cele mai tensionate momente a fost acela în care Sore Mihalache a avut parte de o accidentare destul de dură. Toată lumea a rămas uimită atunci când a văzut cum a reacționat cântăreața când a căzut.
![Sore Sore, accidentare la Dancing on Ice: Vis în doi. Cum a reacționat concurenta în momentul în care a căzut / FOTO](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2022%2F3%2F19%2F274528%2F2757387645206072560880822583350338534102833n.jpg&w=1200)
Sore, accidentare la Dancing on Ice: Vis în doi
- Sore a căzut pe gheață
- Cum a reacționat juriul
- Cum a reacționat partenerul ei
Fără dar și poate, toți concurenții show-ului Dancing on Ice: Vis în doi își doresc să câștige emisiunea și dau tot ce au mai bun pentru a obține cele mai mari punctaje din partea juraților. Cu toate acestea, lucrurile nu sunt roz întotdeauna.
Sore, accidentare la Dancing on Ice: Vis în doi
Emisiunea Dancing on Ice: Vis în doi este LIVE, așadar pe micile ecrane, telespectatorii sunt martorii și unor evenimente mai puțin plăcute. În timpul dansului, Sore Mihalache s-a prăbușit pe gheață.
Sore Mihalache s-a accidentat destul de grav. A căzut în fund, s-a zguduit, însă s-a ridicat imediat, ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat. Jurații au rămas plăcut surprinși de modul în care artista a abordat situația.
”O interpretare pe care puține femei o au. Și nimeni nu poate să îți ia asta, nici măcar această căzătură. Ce mi-a plăcut extrem de tare în cuplul vostru, că emanați foarte multe emoții, eu am avut impresia că sunteți numai voi doi pe acest ring și că eu sunt undeva după o ușă și că mă uit prin gaura cheii”, a declarat Elwira Petre.
Iulia Albu, Sore, Ruby, Cosmin Natanticu, Nicolai Tand, Oase, Jean Gavril, Carmen Grebenișan și Cătălin Cazacu sunt vedetele care participă la show-ul spectaculos difuzat la Antena 1.
Citește și: Sore, momente prețioase împreună cu fiica ei! Cum se răsfață artista și micuța Erin / PAPARAZZI