Star Matinal. Raluca Bădulescu, părinte de weekend! Ce relație are în prezent cu fiul ei, Alex: „Nu-mi zice mamă...” / VIDEO
![Bianca Matei](/uploads/modules/authors/bianca-matei-1696408167.jpg)
De Bianca Matei.
Publicat pe 15.02.2024 la 10:15
Actualizat pe 15.02.2024 la 10:15
Raluca Bădulescu a fost mamă de weekend. Vedeta și-a lăsat fiul la părinții ei, iar băiatul a stat la ea doar în weekend-uri. Iată ce relație are în prezent cu Alex, dar și ce declarații a făcut ea cu privire la acest subiect important din viața sa!
![Raluca Bădulescu și fiul ei, Alex Raluca Bădulescu a făcut declarații despre relația cu fiul ei](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F2%2F15%2F328628%2Fralucabadulescufiu1.jpg&w=1200)
Raluca Bădulescu a fost mamă de weekend
colaj spynews/ instagram - Raluca Bădulescu
- Raluca Bădulescu a fost mamă de weekend
- Relația pe care o are în prezent cu băiatul ei
Raluca Bădulescu nu s-a implicat cu mare atenție în educația fiului ei, deoarece băiatul a stat la părinții ei, care s-au ocupat de absolut tot. Vedeta a vorbit recent despre relația pe care o are cu Alex în prezent. Iată ce mărturisiri a făcut aceasta despre legătura dintre ea și fiul ei!
Raluca Bădulescu a fost mamă de weekend
Raluca Bădulescu a mărturisit că părinții ei s-au ocupat de creșterea și educația fiului ei, deoarece ea s-a ocupat de carieră și nu a avut timp. Băiatul a stat la ea doar în weekend-uri, iar în timpul săptămânii a stat la bunici.
Vedeta a ținut să sublinieze faptul că Alex era răsfățat mereu când locuia cu ea, astfel că îi făcea acestuia toate poftele și era atentă să nu-i lipsească nimic.
Ce relație are vedeta cu fiul ei, Alex
Și asta nu este tot! Raluca Bădulescu a vorbit și despre relația pe care o are în prezent cu fiul ei, Alex. Vedeta este extrem de mândră de băiatul ei și îi aduce doar cuvinte de laudă, fiind un copil bun.
Alex nu-i spune Ralucăi Bădulescu „mamă”, deoarece nu ea l-a crescut. Vedeta îl consideră pe băiatul ei cel mai bun prieten și asta pentru că îi este alături și o susține necondiționat.