VIDEO / Veronica și Doina, reporterul Acces Direct, moment emoționant! Cele două prietene și-au spus ”La revedere” cu ochii în lacrimi, după ce Vulpița a hotărât să se întoarcă la Blăgești
![Razvan Paltin](/uploads/modules/authors/razvan-paltin-1696331208.jpg)
De Razvan Paltin.
Publicat pe 07.05.2020 la 19:08
Actualizat pe 07.05.2020 la 19:15
Au fost momente emoționante în ediția de astăzi e emisiunii Acces Direct. Veronica a hotorât să-l părăsească pe Viorel și să se întoarcă înapoi în satul natal, însă înainte de plecare a ținut să-i ofere o ultimă îmbrățișare, Doinei, reportul emisiunii care i-a devenit și prietenă.
![VIDEO / Veronica și Doina, reporterul Acces Direct, moment emoționant! Cele două prietene și-au spus ”La revedere” cu ochii în lacrimi, după ce Vulpița a hotărât să se întoarcă la Blăgești](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2020%2F5%2F7%2F226811%2Fveronica-2.jpg&w=1200)
VIDEO / Veronica și Doina, reporterul Acces Direct, moment emoționant! Cele două prietene și-au spus ”La revedere” cu ochii în lacrimi, după ce Vulpița a hotărât să se întoarcă la Blăgești.
captura foto
Au fost momente emoționante în ediția de astăzi e emisiunii Acces Direct. Veronica a hotorât să-l părăsească pe Viorel și să se întoarcă înapoi în satul natal, însă înainte de plecare a ținut să-i ofere o ultimă îmbrățișare, Doinei, reportul emisiunii care i-a devenit și prietenă.
Chiar dacă Veronica Stegaru este mereu acuzată că și-a părăsit fetița și a ales să-și facă un trai mai bun în București alături de soțul ei, iar ulterior să o ia și pe cea mică, iată că lucrurile s-au schimbat radical în familia celor doi.
Tânăra de 21 ani nu mai dorește să continue căsnicia alături de tatăl fetiției sale, iar în urmă cu o seară a decis să-l părăsească și să se întoarcă înapoi în Blegești la familia ei, și acolo unde este și fetița în grija socrilor.
Înainte să-i spună adio lui Viorel, Veronica și-a luat rămas bun și de la Doina, reportul Acces Direct și cea care a stat cu Veronica în ultimele 4 luni, de când a început cazul celor doi. Cele două nu doar că au relația de reporter și persoană intervievată, ci au creat o legătură strânsă, o prietenie care cu siguranță va dura foarte mult timp de acum înainte.
Veronica a strâns-o în brațe pe Doina, iar amândouă au izbucnit în lacrimi, promițindu-și fiecare că vor ține mereu legătura pentru că au devenit persoane foarte apropiate.
”Ne vedem, mai vorbim da? Ținem legătura la telefon”, și-au spus cele două cu ochii în lacrimi, după care Vulpița a trecut înapoi să-și facă bagajele.