FOTO / Anunț bombă făcut de Diana de la ”Insula iubirii”! În curând o să fie mireasă
Publicat pe 20.08.2017 la 17:15 Actualizat pe 20.08.2017 la 17:17
Diana Constantin a mers aseară la o nuntă și a prins buchetul miresei. Fosta concurentă de la ”Insula iubirii” urmează să se căsătorească.
![FOTO / Anunț bombă făcut de Diana de la ”Insula iubirii”! În curând o să fie mireasă](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2017%2F8%2F20%2F141985%2Fdiana-constantin-1.jpg&w=1200)
Diana Constantin
Foto: Instagram
Diana Constantin a mers aseară la o nuntă și a prins buchetul miresei. Fosta concurentă de la ”Insula iubirii” urmează să se căsătorească.
Ieri seară, Diana a fost invitată să participe la o nuntă. Fosta concurentă din show-ul iubirii a îmbrăcat o rochie mulată, neagră, asortată cu pantofi eleganți.
A postat imediat o imagine în mediul online cu ea în care apare cu buchetul miresei în mână și cu voalul prins la păr. A avut și un mesaj.
”Am prins buchetul🙄🤔” a scris Diana în dreptul fotografiei.
Conform tradiției, fata care prinde buchetul miresei urmează să se căsătorească. Asta i-au spus și fanii săi când au văzut imaginea.
”Hopa, Diana se mărită” a scris un urmăritor de al său. Rămâne de văzut ce va face aceasta, declara acum ceva timp că încă nu are un iubit, este singură.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.
C.P.