FOTO / După ce a ieșit cu scandal din casa “Mireasă pentru fiul meu“, Ana șochează din nou
Publicat pe 25.02.2017 la 23:15 Actualizat pe 26.02.2017 la 17:05
Ana, fostă concurentă la “Mireasă pentru fiul meu“, nu s-a schimbat deloc de când a ieșit din casa dragostei. Este aceiași tânără rebelă și asta se poate vedea în fotografiile pe care le postează pe una dintre rețelele de socializare.

Sursă foto: Captură Antena Play
Ana, fostă concurentă la “Mireasă pentru fiul meu“, nu s-a schimbat deloc de când a ieșit din casa dragostei. Este aceiași tânără rebelă și asta se poate vedea în fotografiile pe care le postează pe una dintre rețelele de socializare.
Ana nu și-a găsit jumătatea la “Mireasă pentru fiul meu“ și se pare că nici în libertate nu îi merge mai bine. Fosta concurentă nu s-a schimbat deloc de când a ieșit din show-ul matrimonial. Este la fel de rebelă și vioaie ca în casa dragostei.
Din imaginile pe care le postează pe una dintre rețelele de socializare, Ana afișează o atitudine de tânără independentă, îngrijită și atentă la felul în care apare. La un viciu este clar că nu a renunțat, la țigări.
Ana a intrat de două ori în competiția “Mireasă pentru fiul meu“, în sezonul 6. Ultima sa ieșire s-a lăsat cu mare scandal, aceasta a criticat grav emisiunea și a folosit cuvinte care nu au putut fi date pe post.
MIREASĂ PENTRU FIUL MEU 2017 este un reality-show matrimonial, prezentat de Paula Chirilă şi difuzat pe Antena 1, în fiecare zi a săptămânii de la 11:15 - 13:00 şi 14:00 - 16:00, iar sâmbata de la 14:00 - 16:00 şi de la 17:00 la 19:00. În rest, telespectatorii pot urmari show-ul, non-stop, pe AntenaPlay.
C.P.