FOTO / Felix Baumgartner, cea mai tare surpriză de ziua lui! L-a avut alături de Arnold Shwarzenegger în carne şi oase
Publicat pe 20.04.2017 la 23:15 Actualizat pe 20.04.2017 la 23:33
Mihaela Rădulescu pare iubita perfectă pentru Felix Baumgartner. De ziua austriacului, acesta avut parte de cea mai tare surpriză: l-a avut alături de el pe Arnold Schwarzenegger.

Mihaela Rădulescu şi Felix Baumgartner
Mihaela Rădulescu pare iubita perfectă pentru Felix Baumgartner. De ziua austriacului, acesta avut parte de cea mai tare surpriză: l-a avut alături de el pe Arnold Schwarzenegger.
Felix Baumgartner se poate considera un bărbat extrem de fericit. A avut lângă el numai persoane importante de aniversarea lui: pe iubita lui, Mihaela Rădulescu, dar şi pe legendarul Arnold Schwarzenegger.
Cea care a făcut publice fotografiile şi s-a lăudat cu această experienţă a fost chiar Mihaela Rădulescu: "Ce surpriză aniversară cool. Terminator a apărut!".
Mihaela Rădulescu s-a născut pe 3 august 1969, în Piatra Neamț. Ea este o vedetă de televiziune, realizatoare și moderatoare de emisiuni de radio și televiziune. Vedeta a fost căsătorită de două ori: Elan Schwartzenberg (2004–2008), Ștefan Bănică (1997–1999). Din primul mariaj are un băiat, pe Ayan Schwartzenberg. În prezent, diva de la Monaco se iubeşte cu Felix Baumgartner.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.
S.O.