FOTO / Mihai Morar, înlocuit la ”Răi da` buni”! Cine i-a luat locul prezentatorului TV
Publicat pe 16.06.2017 la 19:45 Actualizat pe 16.06.2017 la 19:54
Mihai Morar se află la unul dintre cele mai fabuloase concerte din România, ”Fortza ZU”, iar prezentatorul TV nu a putut fi prezent în această seară în platoul de la ”Răi da buni”.

Mihai Morar
Sursa foto: Facebook
Mihai Morar se află la unul dintre cele mai fabuloase concerte din România, ”Forza ZU”, iar prezentatorul TV nu a putut fi prezent în această seară în platoul de la ”Răi da` buni”.
Mihai Morar a fost înlocuit de VJ Raru cât timp acesta va fi prezent la ”Forza ZU”. Prezentatorul de la ”Star Matinal de Weekend” vă așteaptă la ”Răi da` buni” în această seară cu subiecte incendiare.
”Mihai Morar lipsește în această seară motivat. Este la cel mai mare concert ”Forza ZU”, a spus VJ Raru la începutul emisiunii ”Răi da` buni”.
Forza ZU 2017 va avea loc sâmbătă, 17 iunie, ora 16:00, în Constanța, pe Plaja Modern. Intrarea este liberă. Întreg concertul FORZA ZU este transmis live pe ZU TV, sâmbătă, 17 iunie, de la ora 16:00.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.
D.S.