FOTO / Mirela Boureanu Vaida, apariţie de senzaţie! I-a lăsat pe toţi cu gura căscată
Publicat pe 04.12.2016 la 09:20 Actualizat pe 04.12.2016 la 09:50
Fosta prezentatoare de la emisiunea "Mireasă pentru fiul meu", Mirela Boureanu Vaida îi lasă pe toţi cu gura căscată de fiecare dată când îşi face apariţia pe undeva.
![FOTO / Mirela Boureanu Vaida, apariţie de senzaţie! I-a lăsat pe toţi cu gura căscată](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2016%2F12%2F4%2F119699%2Fmirela2.jpg&w=1200)
Sursa: Facebook
Fosta prezentatoare de la emisiunea "Mireasă pentru fiul meu", Mirela Boureanu Vaida îi lasă pe toţi cu gura căscată de fiecare dată când îşi face apariţia pe undeva.
Mirela Boureanu Vaida îşi încântă publicul de fiecare dată când apare, zilele trecute a susţinut un concert cu ocazia sărbătorilor la un târg de Crăciun din Bucureşti. Fosta prezentatoare de la "Mireasă pentru fiul meu" a strălucit pe scenă.
Cu o căciulă din blană şi îmbrăcată bine, Mirela a reuşit să primească numeroase aprecieri pentru felul în care arată. Rujul roşu pe care l-a purtat pe buze i-a scos în evidenţă ochii.
Se pare că fosta prezentatoare de la "Mireasă pentru fiul meu" reuşeşte de fiecare dată să-şi surprindă publicul prin simplitate şi delicateţe.
Mirela Boureanu Vaida este fosta prezentatoare a emisiunii ”Mireasă pentru fiul meu”, difuzată de Antena 1. Ea a fost înlocuită la cârma emisiunii de Paula Chirilă, după ce a anunțat că pleacă pentru a aduce pe lume și cel de-al doilea copil, pe Vladimir. Vaida mai are o fetiță, pe nume Carla Maria.
D.S.