FOTO / Teodor de la "Mireasă pentru fiul meu" a dezvăluit secretul CĂSNICIEI perfecte! Atingeri fierbinţi între Ionela şi soţul ei pe malul mării
Publicat pe 29.07.2016 la 12:51 Actualizat pe 29.07.2016 la 13:01
Teodor şi Ionela de la "Mireasă pentru fiul meu" se iubesc pe zi ce trece mai tare. Fostul concurent al reality-showului le-a dezvăluit prietenilor lui secretul unui mariaj reuşit.
![FOTO / Teodor de la "Mireasă pentru fiul meu" a dezvăluit secretul CĂSNICIEI perfecte! Atingeri fierbinţi între Ionela şi soţul ei pe malul mării](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2016%2F7%2F29%2F109473%2Fionelateodormireasa5.jpg&w=1200)
foto: facebook
MIREASĂ PENTRU FIUL MEU 2016. Teodor şi Ionela de la "Mireasă pentru fiul meu" se iubesc pe zi ce trece mai tare. Fostul concurent al reality-showului le-a dezvăluit prietenilor lui secretul unui mariaj reuşit.
MIREASĂ PENTRU FIUL MEU 2016. Teodor de la "Mireasă pentru fiul meu" este îndrăgostit nebuneşte de frumoasa lui soţie, Ionela. Tânărul le-a spus prietenilor lui virtuali că acesta este şi secretul unei căsnicii reuşite, ocazie cu care i-a făcut şi o declaraţie de dragoste emoţionantă.
MIREASĂ PENTRU FIUL MEU 2016. Mesajul este însoţit şi de o galerie foto cu imagini realizate în vacanţa pe care cei doi şi-au petrecut-o pe malul mării. Teodor nu şi-a putut lua mâinile de pe Ionela!
MIREASĂ PENTRU FIUL MEU 2016. "Mireasă pentru fiul meu" este un reality show matrimonial, difuzat pe Antena 1, în fiecare zi a săptămânii de la 11:15-13:00 şi 14:00-16:00, iar sâmbătă de la 14:00-16:00 şi de la 17:00 - 19:00. În rest, telespectatorii pot urmări show-ul, non-stop, pe AntenaPlay, sau LIVE din CASA "Mireasă pentru fiul meu"!
A.E.D.