Giani Kiriţă, cea mai emoţionantă declaraţie de dragoste făcută vreodată. Fiica lui a făcut 18 ani: "Eşti iubirea vieţii mele"
Publicat pe 31.03.2017 la 13:20 Actualizat pe 31.03.2017 la 13:44
Giani Kiriţă este cel mai fericit astăzi, de ziua celei mai importante persoane din viaţa lui. Fata lui, cu care se mândreşte mereu, a împlinit 18 ani, iar fostul fotbalist i-a făcut cea mai frumoasă urare.
![Giani Kiriţă, cea mai emoţionantă declaraţie de dragoste făcută vreodată. Fiica lui a făcut 18 ani: "Eşti iubirea vieţii mele"](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2017%2F3%2F31%2F129997%2Fgiani1.jpg&w=1200)
Giani Kiriţă
Giani Kiriţă este cel mai fericit astăzi, de ziua celei mai importante persoane din viaţa lui. Fata lui, cu care se mândreşte mereu, a împlinit 18 ani, iar fostul fotbalist i-a făcut cea mai frumoasă urare.
Sportivul este mai emoţionat ca niciodată. I-a făcut fetei lui cea mai frumoasă declaraţie de iubire pe Facebook şi nu şi-a ascuns sentimentele pe care le are pentru Roxana, în ziua majoratului acesteia.
"Am emoţii mari de tot cand scriu aceste cuvinte... Fata mea face 18 ani!! Pe bune?!?!? Când au trecut aceşti ani? Parcă acum puţin timp te ţineam in brate, aveai 2 ani şi vorbeai o "ardelenească" parca... ziceai <<astăzi e ziua mia>> 😂😂 Iubirea pe care ţi-o port nu am cum sa ţi-o descriu în cuvinte... Eşti deja majoră, asa m-ai ameninţat!!😂😂 Eşti iubirea vieţii mele, te iubeşte tati mult, mult,mult!! La mulţi ani frumosi de acum încolo!!!❤❤❤", a scris Giani Kiriţă pe contul său de socializare.
Roxana este o adolescentă la liceu şi are deja o relaţie stabilă cu un băiat pe nume Faris, pe care fostul fotbalist îl place foarte mult ca "ginere".
Giani Kiriță s-a născut pe 3 martie 1977, în București, și e un jucător de fotbal din România retras din activitate. Giani Kiriţă are doi copii: Roxana şi Marco. În cariera sa de fotbalist, Giani Kiriţă a evoluat pentru Rocar Bucureşti, Dinamo, Samsunspor, Gaziantepspor, Ankaragucu, Bursaspor, ASA Târgu Mureş şi FC Clinceni. Pentru echipa naţională, fostul fundaş a jucat de patru ori.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.