Agitaţie de dimineaţă, pentru fiica lui Florin Salam. "Betty Stoian, ai născut?"
Publicat pe 18.07.2018 la 10:30 Actualizat pe 18.07.2018 la 10:45
Betty Stoian a reuşit să pună pe toată lumea pe jar miercuri dimineaţă, atunci când a publicat pe o reţea de socializare două fotografii cu mâna şi piciorul unui bebeluş. Imediat oamenii s-au gândit că a născut.
![Agitaţie de dimineaţă, pentru fiica lui Florin Salam. "Betty Stoian, ai născut?"](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2018%2F7%2F18%2F171137%2Fbettystoiancopil3.jpg&w=1200)
Betty Stoian
Betty Stoian a reuşit să pună pe toată lumea pe jar miercuri dimineaţă, atunci când a publicat pe o reţea de socializare două fotografii cu mâna şi piciorul unui bebeluş. Imediat oamenii s-au gândit că a născut.
Nu, Betty nu a născut încă, dar îi place să privească fotografii cu bebeluşi şi le postează şi pe reţelele de socializare. Bruneta a primit imediat o mulţime de comentarii şi a ţinut apoi să menţioneze faptul că mai are puţin până când va naşte.
"Să vă trăiască! Recuperare uşoară!", i-a scris imediat cineva fiicei lui Florin Salam. "Încă nu am născut. Mai este puţin, dar mulţumesc", a venit rapid răspunsul lui Betty Stoian.