Alex Velea, declarație de dragoste pentru Antonia pe scena de la Nostalgia. Momentul cu care și-a emoționat fanii
De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 28.06.2026 la 11:20
Actualizat pe 28.06.2026 la 11:20
Alex Velea a cântat pe scena de la Nostalgia. De la concert nu avea cum să lipsească Antonia. Cântărețul și-a chemat partenera pe scenă și i-a făcut o declarație de dragoste.
Alex Velea a invitat-o pe Antonia pe scenă, la Nostalgia
Instagram / Spynews.ro
- Alex Velea, declarație de dragoste pentru Antonia
- Ce a făcut pe scena de la Nostalgia
Alex Velea este unul dintre artiștii care a urcat aseară pe scena de la Nostalgia. Și Antonia a fost prezentă la concert, iar la un moment dat, cântărețul a chemat-o pe scenă. Alex Velea i-a făcut o declarație de dragoste.
Alex Velea, declarație de dragoste pentru Antonia pe scena de la Nostalgia
În timpul concertului, Alex Velea a chemat-o pe scenă pe Antonia. Cântăreața a venit și au dansat împreună pe piesa lui „Minim doi”. Cei doi s-au sărutat, iar Antonia a salutat publicul și s-a întors în backstage.
Antonia și Alex Velea sunt împreună de 13 ani și au fost rare momentele în care și-au făcut declarații de dragoste în public. Cei doi își doresc să facă nunta, iar cântăreața a mărturisit că și-ar dori o nuntă pe plajă, alături de toți cei dragi lor. Antonia spunea, în urmă cu ceva timp, că ea și Alex Velea au în minte și pe cine vor să le fie nași.
Cei doi au recunoscut că nu au avut o relație sănătoasă la început
Dacă în prezent au o familie frumoasă, alături de cei doi băieți, Dominic și Akim, Antonia și Alex Velea au recunoscut că lucrurile nu au stat mereu așa.
Cântărețul a mărturisit că la început nu au avut o relație sănătoasă și că s-a simțit judecat, după ce s-a aflat de relația lor.
Citește și: Fiul cel mare al Antoniei și al lui Alex Velea și-a schimbat look-ul. Dominic, apariție îndrăzneață


