Andreea Bănică, clipe de coșmar în aeroport! Artista a fost lovită
De Elena Boruz.
Publicat pe 22.06.2026 la 14:12
Actualizat pe 22.06.2026 la 14:12
Andreea Bănică a trecut prin clipe de coșmar! Artista se afla în aeroport, în București, când s-a trezit lovită și jignită. Cântăreața le-a împărtășit fanilor săi întreaga experiență pe care a trăit-o. Iată despre ce este vorba!
Andreea Bănică, clipe de coșmar în aeroport
- Andreea Bănică, dezvăluiri de coșmar!
- Prin ce a trecut artista în aeroport
Andreea Bănică este una dintre cele mai apreciate cântărețe de la noi din țară. Artista se află pe scenă de foarte mulți ani, iar fanii săi nu sunt deloc puțini.
Oamenii sunt fascinați de vedetă și fiecare apariție a acesteia stârnește foarte multe reacții. Vedeta se bucură de un succes colosal pe absolut toate planurile, iar internauții au observat acest lucru fără prea mari eforturi.
Andreea Bănică, experiență șocantă în aeroport! Artista a fost lovită și înjurată
Andreea Bănică se afla în aeroport, atunci când a avut parte de o experiență șocantă. Aglomerația i-a făcut pe oameni să uit de civilizație, astfel că s-au îmbulzit și au început să arunce cu vorbe acide din stânga în dreapta.
Victima? Andreea Bănică. Frumoasa cântăreață a dezvăluit că în tot haosul care s-a petrecut, s-a ales inclusiv cu un ghiozdan în ceafă, iar persoana vinovată nici măcar nu și-a prezentat scuzele.
Mai mult decât atât, vedeta a mărturisit că un român, care s-a dat drept neamț, a înjurat-o după ce aceasta i-a atras atenția cu privire la faptul că a ignorat-o și s-a pus în fața ei la coadă, deși ea aștepta de vreme bună.
Artista a plecat în vacanță
Andreea Bănică a precizat, în cadrul aceleiași postări, faptul că a plecat într-o scurtă vacanță. Vedeta speră că nu va avea parte de același ghinion precum cel de astăzi și pe durata zilelor de concendiu.
Nu a dezvăluit cu cine se va bucura de zilele de relaxare, însă este posibil să fi mers peste hotare cu soțul ei, Lucian.
Recent, au împlinit 18 ani de căsnicie, iar o vacanță este modul perfect de a sărbători un lucru atât de important. În urmă cu o zi, cântăreața a postat mai multe fotografii în care apare alături de soțul ei, iar în descrierea acestora a atașat un mesaj profund.
Citește și: Andreea Bănică, mai provocatoare ca niciodată! Artista s-a afișat aproape goală


