Andreea Bostănică, nou mesaj controversat! Cum a înțepat-o pe Iuliana Beregoi de această dată
De Elena Boruz.
Publicat pe 22.06.2026 la 13:15
Actualizat pe 22.06.2026 la 13:15
Andreea Bostănică nu renunță prea ușor! Influencerița a transmis un nou mesaj controversat, iar în el se ascude o ironie extrem de fină. Tânăra a înțepat-o iarăși pe rivala sa, Iuliana Beregoi. Iată despre ce este vorba!
Andreea Bostănică, nou mesaj controversat!
colaj spynews / Instagram
- Andreea Bostănică, mesaj clar pentru Iuliana Beregoi!
- Cum a ironizat-o de această dată
Conflictul dintre Iuliana Beregoi și Andreea Bostănică pare că nu se mai termină. Cele două tinere sunt extremd e apreciate de publicul larg, având comunități de oameni foarte numeroase, formate preponderent din copii.
Cei mici le divinizează, însă scandalul care a avut loc între ele recent a făcut cumva lumea să se secționeze și mai mult în două tabere.
Andreea Bostănică, mesaj dur pentru Iuliana Beregoi! Ce a transmis influencerița
Cearta dintre influenceriță și artistă datează de mult. Totuși, bătaia din resturant, care a avut loc în urmă cu câteva săptămâni, a fost cireașa de pe tort.
Nimeni nu se aștepta ca lucrurile să degenereze atât de tare, însă inevitabilul s-a produs, iar imaginile cu ele, împărțindu-și pumni, au făcut înconjurul Internetului.
În urmă cu câteva zile, Andreea Bostănică afirma că preferă să nu mai dea curs acestui conflict, însă cea mai recentă postare a sa spune cu totul și cu totul altceva.
Șatena a publicat un clip video, iar în descrierea acestuia a atașat un mesaj cu mantă. A dat de înțeles că femeile care nu o agreează, printre care și Iuliana Beregoi, nu pot ajunge niciodată la nivelul ei.
Ce a spus influencerița după ce a obținut victoria împotriva artistei
După ce s-au bătut într-un resturant din Chișinău, Iuliana Beregoi a cerut un ordin de restricție pe numele Andreei Beregoi, astfel încât influencerița să nu se mai apropie de ea și nici să nu îi mai rostească numele.
Instanța de judecată a respins solicitarea cântăreței și astfel Andreea Bostănică a ieșit victorioasă.
Șatena ne-a oferit un interviu exclusiv în care a explicat că organele judecătorești au considerat că nu este necesară emiterea acelui ordin de protecție.
Aceasta se simte foarte mândră de reușita sa și a punctat, încă o dată, că tot ceea ce afirmă despre rivala sa este adevărat.


