Andreea Popescu a ieșit la întâlnire! Cine este bărbatul cu care s-a văzut
De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 27.06.2026 la 11:57
Actualizat pe 27.06.2026 la 11:57
Andreea Popescu a ieșit la întâlnire. Bruneta și-a surprins urmăritorii, după ce a apărut alături de un bărbat, asta după ce influencerița a dat de înțeles că ea și Dan Alexa s-ar fi despărțit.
Cu cine a ieșit la întâlnire Andreea Popescu
- Andreea Popescu a ieșit la întâlnire
- Imaginile cu care și-a surprins urmăritorii
Andreea Popescu și-a surprins fanii, după ce a făcut publice imagini de la o întâlnire. Bruneta a ieșit cu un bărbat pe nume Mihnea, iar urmăritorii au întrebat-o instant ce se întâmplă în viața ei.
Andreea Popescu a ieșit la întâlnire
Vineri, cu câteva ore înainte să se vadă cu bărbatul respectiv, Andreea Popescu le-a împărtășit urmăritorilor cu ce vrea să se îmbrace.
Bruneta a ales o ținută all black, formată dintr-o rochie lungă, semi-transparentă de la șolduri în jos și o pereche de sandale. Influencerița a explicat faptul că va fi filma alături de Mihnea un real și că este vorba doar despre content, nu despre o întâlnire în adevăratul sens al cuvântului.
Cei doi s-au filmat în timp ce jucau tenis. Chiar dacă bruneta a spus înainte să filmeze videoclipul că este doar pentru un reel, cineva a întrebat-o dacă chiar a fost, într-adevăr, o întâlnire, atunci când Andreea Popescu a răspuns că nu.
Influencerița se vede căsătorită a doua oară
Andreea Popescu a recunoscut că mai crede în iubire și că se vede căsătorită a doua oară. Influencerița spunea că își dorește o nuntă la mare sau pe o insulă, însă vrea neapărat ca ea și viitorul partener să devină o familie și în fața lui Dumnezeu.
Bruneta a declarat că și-ar dori un eveniment cu cel mult 100 de invitați, dar recunoaște că momentan este singură.
Citește și: Andreea Popescu și-a făcut schimbare de look! Influencerița are părul lung


