Busu, copleșit de reacții din partea admiratorilor, după ce s-a însănătoșit: "N-am putut să fac față"
Publicat pe 10.01.2019 la 20:08 Actualizat pe 10.01.2019 la 20:11
Florin Busuioc se simte din ce în ce mai bine și este hotărât să se întoarcă în proiectele în care este implicat. Deși a fost la un pas de moarte, Busu este puternic și merge mai departe cu zâmbetul pe buze.
![Busu, copleșit de reacții din partea admiratorilor, după ce s-a însănătoșit: "N-am putut să fac față"](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F1%2F10%2F186097%2Fflorinbusuioc.jpg&w=1200)
Florin Busuioc
captura video
Florin Busuioc se simte din ce în ce mai bine și este hotărât să se întoarcă în proiectele în care este implicat. Deși a fost la un pas de moarte, Busu este puternic și merge mai departe cu zâmbetul pe buze.
Recent, Busu a mărturisit că s-a simțit copleșit de valul de reacții pozitive din partea fanilor săi, care l-au emoționat teribil.
"Faptul că m-am întors la Vremea a însemnat foarte mult pentru mine, mi-am demonstrat că pot să fac asta. Nu numai că mi-am demonstrat mie că pot să fac asta, dar se pare că am demonstrat tuturor, pentru că a venit un val atât de mare de mesaje, de simpatie, de aprecieri încât n-am putut să-i fac față. Mi s-a părut copleșitor că toata lumea dădea mesaje pe site, pe Facebook, peste tot. Lucrurile astea te obligă să îți vezi de treaba ta, să o faci bine în continuare și nu e chiar atât de simplu să duci în spate atâta simpatie", a spus Florin Busuioc, într-o emisiune tv.