Carmina, fiica lui Liviu Vârciu, s-a angajat. Cum le dă peste nas celor care au spus că stă pe banii tatălui
De Oana Vacarusi.
Publicat pe 24.06.2026 la 15:58
Actualizat pe 24.06.2026 la 15:58
Carmina Vârciu, fiica lui Liviu Vârciu, a făcut un pas important în viața ei și s-a angajat. În ultima perioadă, tânăra a fost acuzată că ar depinde financiar de tatăl ei.
Carmina, fiica lui Liviu Vârciu, s-a angajat. Cum le dă peste nas celor care au spus că stă pe banii tatălui
captura tik tok
- Fiica lui Liviu Vârciu s-a angajat.
- Cum le dă Carmina peste nas celor care au spus că stă pe banii tatălui
Nu mai e un secret pentru nimeni faptul că Liviu Vârciu are o fiică dintr-o relație anterioară. Artistul și Ami Teiceanu, mama primei sale fiice, au trăit o frumoasă poveste de dragoste cu mai bine de două decenii în urmă însă, pentru că lucrurile între ei nu au funcționat, au decis să meargă pe drumuri separate. Din povestea lor de dragoste s-a născut Carmina.
Carmina, fiica lui Liviu Vârciu, s-a angajat. Cum le dă peste nas celor care au spus că stă pe banii tatălui
Carmina Vârciu este în prezent plecată în Statele Unite, cu un program, iar acolo a început o experiență complet nouă.
Fiica lui Liviu Vârciu s-a angajat peste ocean la o celebră ciocolaterie. Chiar dacă nu a oferit încă detalii clare despre funcția exactă pe care o are, este evident că este angajată și își câștigă propriii bani. Experiența din America pare să fie pentru ea o etapă de maturizare și descoperire personală.
În ultima perioadă, în spațiul public au apărut comentarii potrivit cărora ar depinde financiar de tatăl ei. Prin decizia de a munci în străinătate, Carmina arată însă că își dorește să stea pe picioarele ei și să își construiască singură drumul.
Ce relație are Carmina cu tatăl ei, Liviu Vârciu
Cu ceva vreme în urmă, atunci când a fost întrebată cum se înțelege cu tatăl ei, Carmina Vârciu a mărturisit că are o relație minunată și că îl consideră ca pe un frate mai mare.
”Relația mea cu tatăl meu este foarte bună, am trecut peste toate greutățile, am reușit să trecem peste ele cu bine. Suntem foarte bine și ne înțelegem extraordinar de bine. Îl iubesc foarte mult și îi mulțumesc foarte mult pentru tot ce a făcut. Pentru surpriză, a fost extraordinar de frumoasă surpriza.”, a spus tânăra la momentul respectiv, când tatăl ei i-a făcut cadou un apartament în Capitală.
Citește și: Carmina Vârciu, acuzată că nu-și respectă tatăl! De ce a fost taxată fiica lui Liviu Vârciu


