Cât de tare a slăbit fina Andreei Popescu. Angi folosește și ea metoda influenceriței
De Oana Vacarusi.
Publicat pe 26.06.2026 la 08:41
Actualizat pe 26.06.2026 la 08:41
Transformarea finei Andreei Popescu, Angi, a atras imediat atenția celor care o urmăresc în mediul online. Aceasta a slăbit vizibil în ultima perioadă, iar schimbarea este greu de trecut cu vederea. La fel ca Andreea Popescu, și Angi a ales aceeași metodă pentru a-și atinge obiectivul, iar rezultatele încep deja să se vadă.
Cât de tare a slăbit fina Andreei Popescu. Angi folosește și ea metoda influenceriței
colaj spynews / facebook
- Transformare spectaculoasă!
- Cât de mult a slăbit fina Andreei Popescu
- Angi i-a urmat exemplul nașei sale
Andreea Popescu a reușit să slăbească peste 20 de kilograme după cele trei sarcini și a ajuns la măsura XS, după cum chiar bruneta a dezvăluit.
Cu ceva vreme în urmă, influencerița a vorbit deschis cu urmăritorii săi despre această schimbare și a explicat că, după mai multe investigații medicale, a aflat că se confruntă cu probleme hormonale care îi îngreunau procesul de slăbire. Din acest motiv, la recomandarea medicului, a ales un tratament cu injecții pentru slăbit, iar rezultatele nu au întârziat să apară.
Cât de tare a slăbit fina Andreei Popescu. Angi folosește și ea metoda influenceriței
În ultima perioadă, fina Andreei Popescu pare să fi pierdut câteva kilograme bune, iar diferența se vede cu ochiul liber. Acum apare tot mai suplă în fotografiile și clipurile postate pe rețelele sociale.
Se pare că Angi a ales aceeași metodă de slăbit despre care Andreea Popescu a vorbit deschis în urmă cu ceva timp. Influencerița a povestit că a apelat la un tratament cu injecții de slăbit.
Rezultatele sunt vizibile de la o apariție la alta. Angi pare mai încrezătoare, iar schimbarea fizică este remarcată și de cei care îi urmăresc activitatea online. Silueta ei este mult diferită față de cea de acum câteva luni, iar imaginile recente au stârnit numeroase reacții în mediul online. Schimbarea este evidentă, iar fina influenceriței pare să se bucure din plin de noua sa siluetă.
Cu ce dezavantaje a venit slăbitul pentru Andreea Popescu
Deși este foarte mulțumită de transformarea prin care a trecut, Andreea Popescu spunea că procesul de slăbire a venit și cu câteva efecte mai puțin plăcute. Influencerița a povestit deschis că, după ce a slăbit rapid, s-a confruntat cu probelma căderii părului, însă susține că problema nu a fost provocată de tratamentul urmat, ci de ritmul în care a pierdut în greutate.
”Dacă mi-a căzut părul, nu mi-a căzut din cauza medicamentului, ci din cauza slăbitului brusc și rapid, foarte rapid, pentru că în patru luni am slăbit 17 kilograme“, a declarat Andreea Popescu, pe Instagram.


