Cel mai controversat trapper din România a răspuns la marea întrebare! Consumă sau nu substanțe interzise
De Patrisia Brătan.
Publicat pe 21.04.2026 la 13:28
Actualizat pe 21.04.2026 la 13:28
Unul dintre cei mai cunoscuți trapperi din România a răspuns fără perdea la întrebarea la care toată România era curioasă de răspuns. Haideți să aflăm în următoarele rânduri dacă a consumat substanțe interzise!
A consumat Albert NBN substanțe interzise?
captura YouTube
- A consumat sau nu un cântăreț cunoscut din România substanțe interzise
- Trapperul a răspuns la marea întrebare
Albert NBN a făcut furori în rândul tinerilor! Trapperul s-a făcut remarcat atât prin piesele sale, cât și prin replicile pe care le oferă celor care îl pun la punct. Cu toate acestea, există o persoană în viața cântărețului pentru care are foarte mult respect: mama lui.
Cea mai importantă femeie din viața tânărului a acceptat provocarea testului poligraf. Albert NBN și mama lui au participat împreună, iar cântărețul a răspuns la marea întrebare, legată de consumul de substanțe interzise.
A consumat sau nu Albert NBN substanțe interzise
Mama lui Albert NBN l-a întrebat pe trapper dacă a consumat substanțe interzise. Tânărul a mărturisit că obișnuiește să se panicheze destul de des, motiv pentru care nici nu vrea să audă despre droguri.
În schimb, Albert NBN a recunoscut că are un alt viciu. Este vorba despre băuturile alcoolice, pe care acesta le consumă în exces, după cum a mărturisit chiar el.
Albert NBN, implicat într-un scandal de proporții
Albert NBN, Andrei Zbîr și prietenul lor, Snik, au fost la Budapesta, acolo unde au înnoptat într-un apartament extravagant. Scandalul a izbucnit în momentul în care trapperului i-a fost adus la cunoștință faptul că trebuie să elibereze cazarea, întrucât a depășit ora check-out-ului.
Proprietara apartamentului i-a transmis tânărului că va suna la poliție în cazul în care acesta nu respectă regulile impuse. Albert NBN a taxat-o rapid pe femeie, spunandu-i să nu mai fie rasistă.
Citește și: Sora unui trapper celebru din România este însărcinată! A fost la prima ecografie



