Christina Ich, internată de urgență în spital! Ce s-a întâmplat cu celebra influnceră: ”O să stau sub observație”
![Razvan Paltin](/uploads/modules/authors/razvan-paltin-1696331208.jpg)
De Razvan Paltin.
Publicat pe 30.07.2021 la 11:04
Actualizat pe 30.07.2021 la 11:04
Christina Ich a ajuns pe mâinile medicilor, iar celebra influenceriță se află în aceste momente la spital internată. Ce se întâmplă cu vedeta și care e motivul pentru care a avut nevoie de ajutor de specialitate.
![cristina ich colaj cu ea la spital](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2021%2F7%2F30%2F258676%2Fchristinaichlaspital34.jpg&w=1200)
Christina Ich se află internată în spital
- Ce se întâmplă cu Christina Ich
- Motivul pentru care a ajuns la spital
Christina Ich a ajuns la spital de urgență
Sunt clipe destul de grele pentru Cristina Ich, asta deoarece influcencerița a ajuns în urmă cu puțin timp la spital. Ea a postat astăzi o fotografie din unitatea medicală unde va sta internată câteva zile.
Nu a mărturisit ce diagnostic a primit din partea medicilor și ce s-a întâmplat cu exactitate cu ea, însă din mesajul postat în urmă cu puțin timp pe pagina sa de Instagram reiese că a avut dureri mari de cap pe care nu le-a tratat, iar de aici situația s-a complicat.
Vedeta a precizat că în aceste momente e bine și cu siguranță își va ține fanii la curent cu starea sa de sănătate, așa cum face de fiecare dată.
Christina Ich e într-o relație cu Alex Pițurcă
Deși se află internată, Cristina Ich are parte de toată susținerea și toate încurajările partenerului ei de viață, Alex Pițurcă.
Aceștia sunt într-o relație de mai mult timp, iar împreună au și un băiețel de aproape doi ani. Deși se cunosc de ceva vreme și au decis să facă o familie împreună, Cristina Ich și partenerul ei nu s-au căsătorit până acum.
Chiar ea a mărturisit într-un podcast unde a fost invitată că nu are o dorință arzătoare de a deveni mireasă și niciodată nu și-a imaginat cum i-ar sta în această rochie.