Cristina Cioran se pregătește de o nouă confruntare cu fostul iubit! Ce urmează să se întâmple mâine: „Un infractor dovedit, cu atâtea dosare...” / VIDEO
![Bianca Cimpoi](/uploads/modules/authors/bianca-cimpoi-1667898384.jpg)
De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 22.04.2024 la 13:07
Actualizat pe 22.04.2024 la 13:07
Cristina Cioran nu se lasă și vrea să își crească în pace fiica pe care o are împreună cu Alex Dobrescu. Aseară, vedeta a trecut prin momente de panică, după ce s-a trezit că fostul iubit a venit la evenimentul unde ea era prezentă. S-a lăsat cu amenințări, iar mâine are loc o nouă confruntare.
![Cristina Cioran se teme pentru siguranța ei și a fiicei, din cauza lui Alex Dobrescu cristina cioran si alex dobrescu](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F4%2F22%2F333771%2Fcristina-cioran-si-alex-dobrescu.jpg&w=1200)
Cristina Cioran se teme pentru siguranța ei și a fiicei, din cauza lui Alex Dobrescu
- Cristina Cioran se pregătește de o nouă confruntare cu fostul iubit
- Ce urmează să se întâmple mâine
Cristina Cioran spune că a trecut prin momente de coșmar din cauza fostului iubit și vrea să fie lăsată în pace. Vedeta a povestit că a avut un șoc atunci când s-a trezit că Alex Dobrescu a venit după ea la un eveniment, iar mâine va avea loc o nouă confruntare, asta pentru că a făcut apel pentru a prelungi ordinul de restricție.
Cristina Cioran speră să obțină o decizie în favoarea ei
Pe Instagram, Cristina Cioran a povestit că mâine are loc apelul pentru prelungirea ordinului de restricție și speră ca de această dată, să obțină o decizie în favoarea ei. Spune că nu și-a pierdut încrederea în justiție și speră ca, într-un final, Alex Dobrescu să nu mai aibă voie să apropie de ea și de fiica lor.
Vedeta susține că nu a intervenit în relația tată-fiică dintre cei doi
Alex Dobrescu a acuzat-o pe Cristina Cioran că ar fi intervenit în relația cu fiica lui și a solicitat custodie exclusivă, spunând că vedeta nu ar avea resursele financiare necesare pentru a o crește. Vedeta spune, în schimb, că nu ar avea o viață mai bună alături de tată, din contră.