Cum se simte Laurette, după ce a fost operată din nou. A fost supusă unei intervenții în urmă cu două săptămâni
De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 27.06.2026 la 16:16
Actualizat pe 27.06.2026 la 16:16
Laurette a ajuns de urgență la spital, în urmă cu aproape două săptămâni, atunci când a fost operată din nou. Coșmarul fostei asistente TV continuă, la șapte ani de când și-a injectat o substanță în fese.
Cum se simte Laurette, după ce a fost operată din nou
- Cum se simte Laurette, după ce a fost operată din nou
- Bruneta a ajuns atunci de urgență la spital
Laurette a fost operată din nou, în urmă cu aproape două săptămâni. De o lungă perioadă, bruneta se confruntă cu probleme de sănătate, din cauza unei intervenții estetice pe care și-a făcut-o în 2019. A fost șase luni imobilizată la pat, iar acum este în continuare în spital.
Laurette este încă în spital
Laurette a vorbit despre starea ei, după cea mai recentă operație. Bruneta spune că se simte mai bine și este în continuare internată în spital.
Va mai rămâne în spital până săptămâna viitoare. Fosta asistentă TV nu și-a pierdut credința în Dumnezeu și îi este recunoscătoare că este mai bine.
Bruneta a ajuns atunci de urgență la spital
Laurette și-a amintit de ziua în care a ajuns de urgență la spital, din cauza unei infecții la picior. Bruneta spune că nu se mai confruntă cu dureri atât de mari și că infecția este în continuare monitorizată de medici.
Cea mai recentă operație a avut loc la doar două săptămâni după ce fusese operată.


