Dana Rogoz și soțul ei, mini-vacanță la casa de la Viscri! Cei doi și-au creat acolo propriul colț de rai
De Ilinca Lunca.
Publicat pe 30.10.2025 la 19:24
Actualizat pe 30.10.2025 la 19:24
Dana Rogoz și Radu Dragomir și-au creat un colț de rai în Viscri. Cei doi dețin acolo o casă superbă, unde se retrag de fiecare dată când simt nevoia de câteva zile de liniște și pace, departe de aglomerația Capitalei.
Dana Rogoz are o casă superbă în Viscri.
- Cum arată casa Danei Rogoz din Viscri
- Vedeta a petrecut acolo câteva zile cu familia ei
Dana Rogoz și Radu Dragomir locuiesc în București, alături de cei doi copii ai lor. Însă, în urmă cu mai mulți ani, au luat decizia de a achiziționa o locuință într-o zonă mai retrasă, în mediul rural, unde să aibă parte de liniște.
Dana Rogoz și Radu Dragomir au fost în mini vacanță în Viscri
După mai multe căutări, vedeta și soțul ei au achiziționat o casă în Viscri, un loc superb din județul Brașov, înconjurat de natură. Dana Rogoz și Radu Dragomir au renovat casa și au transformat-o în propriul colț de rai, unde să meargă alături de familia lor.
Casa celor doi arată spectaculos, are aspect rustic și se încadrează perfect în peisajul din satul Viscri. Așadar, tot ce le-a mai rămas de făcut este să se bucure de timpul petrecut acolo. Zis și făcut, pentru că Dana Rogoz și Radu Dragomir au mers într-o mini-vacanță acolo, alături de cei doi copii ai lor, Lia și Luca.
Actrița le oferă fetiței și băiatului ei o copilărie autentică la țară. Aceștia se încălzesc cu sobe tradiționale pe lemne. Ambele au fost recondiționate și au un aspect interesant. Sobele au fost vopsite în alb și au câteva detalii albastre.
Vedeta petrece Halloween-ul acolo
Dana Rogoz și Radu Dragomir petrec Halloween-ul alături de copiii lor la casa din Viscri. Vedeta este tot mai îndrăgostită de casa pe care o au acolo și de rezultatul final incredibil, după ce locuința a fost renovată. Atât ea, cât și Radu Dragomir se bucură că pot să le ofere copiilor această oportunitate de a trăi și într-un loc superb, precum este Viscri.



