Dani Oțil a luat-o la rost pe Ramona Olaru. De ce a „certat-o” prezentatorul TV: „Zici că ești…” / VIDEO
![Bianca Matei](/uploads/modules/authors/bianca-matei-1696408167.jpg)
De Bianca Matei.
Publicat pe 30.11.2023 la 12:32
Actualizat pe 30.11.2023 la 12:46
Dani Oțil a luat-o la rost pe Ramona Olaru. Prezentatorul de la Neatza cu Răzvan și Dani a certat-o pe aceasta. Iată ce i-a spus, dar și ce postare a făcut asistenta TV prin intermediul rețelelor de socializare!
![Dani Oțil și Ramona Olaru Dani Oțil a „certat-o” pe Ramona Olaru](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2023%2F11%2F30%2F322387%2Fneatza.jpg&w=1200)
Dani Oțil a luat-o la rost pe Ramona Olaru
instagram - Dani Oțil
- Dani Oțil a luat-a la rost pe Ramona Olaru
- Motivul pentru care prezentatorul TV a „certat-o”
Ramona Olaru este o fire amuzantă, care reușește de fiecare dată să aducă zâmbetul pe buze tuturor. Aceeași atitudine o are și Dani Oțil, care recent s-a luat de asistenta TV în emisiunea Neatza cu Răzvan și Dani. Iată ce i-a spus!
Dani Oțil a luat-a la rost pe Ramona Olaru
Ramona Olaru a postat pe conturile sale personale de pe platformele de socializare un videoclip în care este „certată” de Dani Oțil. Prezentatorul TV s-a luat de ea pentru poziția pe care aceasta o avea pe canapea, astfel că ea stătea tolănită.
Dani Oțil i-a spus asistentei TV că ar trebui să fie mai serioasă atunci când se află în platoul de la Neatza cu Răzvan și Dani.
De ce nu și-a pus asistenta TV busuioc sub pernă de Sfântul Andrei
Tot în ediția de astăzi, 30 noiembrie 2023, de la Neatza cu Răzvan și Dani, Ramona Olaru a mărturisit de ce nu și-a pus busuioc sub pernă de Sfântul Andrei. Asistenta TV a făcut o glumă cu privire la acest subiect și a explicat motivul pentru care nu și-a dorit să-și viseze ursitul.