Drama din viața Alinei Eriko. Povestea sfâșietoare despre care a vorbit după cinci ani: „A fost împușcat în cap”

De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 14.03.2025 la 19:31
Actualizat pe 14.03.2025 la 19:31
Alina Eriko a plecat din România în urmă cu mai mulți ani și a locuit la Londra, atunci când ar fi început să consume substanțe interzise. „Pantera neagră” spune că pe lângă problemele cu care ea se confrunta, unul dintre cei mai dragi oameni a sfârșit într-un mod cumplit, după ce ar fi fost împușcat în cap.

Alina Eriko, drama despre care a vorbit după cinci ani
spynews.ro
- Drama din viața Alinei Eriko
- Cum ar fi murit una dintre cele mai apropiate persoane din viața ei
Alina Eriko a plecat din România în urmă cu câțiva ani și a locuit o perioadă la Londra, ca mai apoi să se mute în Birmingham. „Pantera neagră” a recunoscut că s-a confruntat cu probleme serioase din cauza substanțelor interzise, probleme pe care le-ar avea și în prezent.
Alina Eriko, marcată de moartea fostului ei iubit
Alina Eriko povestea în urmă cu ceva timp că a avut o relație cu un bărbat pe nume Cristi. Cei doi au fost împreună mai mult timp, dar mai apoi s-au despărțit.
O bună perioadă s-a spus că bărbatul ar fi murit în urmă cu doi ani, din cauza unei supradoze, dar Alina Eriko are o altă variantă. „Pantera neagră” a povestit că fostul ei iubit a fost împușcat în cap acum cinci ani, tragedie care a marcat-o profund.
Ar avea din nou probleme cu substanțele interzise
Zilele trecute, Alina Eriko s-a afișat după ce a ieșit de la o clinică din Turcia, acolo unde s-ar fi ocupat de dantură. Doar că tatăl ei susține că realitatea e, de fapt, alta, asta pentru că ar avea în continuare probleme cu substanțele interzise.
Bărbatul a povestit că a încercat de mai multe ori să o ajute și să o convingă să renunțe, dar în zadar. Ar fi fost de mai multe ori cu ea la o clinică, dar nici așa nu ar fi funcționat.