E oficial! Dorian Popa va începe curând munca în folosul comunității. Primele declarații ale artistului
De Patrisia Brătan.
Publicat pe 24.06.2026 la 17:26
Actualizat pe 24.06.2026 la 17:26
Dorian Popa a avut probleme cu legea după ce a fost prins la volan sub influența substanțelor interzise. Artistul urmează să înceapă curând munca în folosul comunității, după cum a povestit chiar el. Iată ce a transmis!
Dorian Popa a încheiat a doua vizită la probațiune
- Dorian Popa, din nou la probațiune
- Cântărețul va începe munca în folosul comunității
Dorian Popa rămâne unul dintre cei mai apreciați vloggeri din România. El obișnuiește să le împărtășească urmăritorilor din mediul online fiecare întâmplare cu care se confruntă în viața sa, așa cum a făcut și acum.
Cântărețul a călcat strâmb și nu a ezitat să recunoască acest lucru în fața fanilor săi! Artistul a mărturisit că regretă ceea ce a făcut în trecut și a promis că nu va mai consuma substanțe interzise, mai ales la volan.
Dorian Popa, primele declarații despre munca în folosul comunității
Dorian Popa a încheiat cea de-a doua vizită la probațiune, așa că tot ce îi rămâne de făcut este să înceapă munca în folosul comunității. Cântărețul va lua parte la curățenia stradală din Domnești și a declarat asta cu zâmbetul pe buze.
Ce presupune probațiunea
Pe data de 29 aprilie, Dorian Popa s-a prezentat la probațiune pentru a doua oară. Vloggerul a explicat pentru ce trebuie să meargă la acea instituție ori de câte ori este chemat. Mai exact, artistul a fost nevoit să ducă acte prin care să dovedească veniturile sale.
De asemenea, Dorian Popa le-a povestit fanilor săi că trebuie să se prezinte la probațiune pentru a arăta că este clinic sănătos și apt de muncă.
Citește și: Dorian Popa a reacționat, după ce a fost pus la zid, în urma interacțiunii cu o fetiță. Cum i s-a adresat


