Fulgy a fost externat de la Obregia? Cum s-a afișat fiul Clejanilor. Fusese internat la psihiatrie de mascați
De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 23.06.2026 la 20:46
Actualizat pe 23.06.2026 la 20:46
Fulgy a revenit în atenția publicului după perioada petrecută la Spitalul Obregia, unde a fost internat la secția de psihiatrie. Fiul Clejanilor și-a reluat activitatea în mediul online.
Fulgy a fost externat de la Obregia?
captura tik tok
- Fulgy a ieșit din spital?
- Prima apariție după ce a fost internat la Obregia de mascați
Dacă ar fi să ne luăm după ultima postare făcută de Fulgy, fiul Clejanilor ar fi fost externat. Amintim că acesta a fost internat câteva săptămâni bune la Obregia.
Fulgy a fost externat de la Obregia? Cum s-a afișat fiul Clejanilor. Fusese internat la psihiatrie de mascați
Fulgy a revenit în atenția publicului după o perioadă în care a lipsit complet de pe rețelele de socializare. Fiul Clejanilor nu a mai postat nimic o perioadă lungă de timp, cel mai probabil cât a fost internat la psihiatrie.
Recent, însă, acesta a reapărut online, iar imaginile publicate au atras imediat atenția. Fulgy a postat un scurt videoclip în care pare că se află într-un spațiu public, ceea ce i-a făcut pe mulți să creadă că ar fi fost externat de la Spitalul Obregia, acolo unde fusese internat de mascați, la secția de psihiatrie.
În clipul publicat recent, acesta apare purtând ochelari de soare și o borsetă pe piept, semn că ar fi ieșit în oraș.
Deocamdată, nu se știe cu exactitate dacă videoclipul este unul recent sau dacă ar putea fi o filmare mai veche postată ulterior, căci există și această variantă.
Rămâne de văzut dacă fiul Clejanilor va reveni cu declarații publice și dacă va clarifica situația legată de perioada petrecută la Obregia.
Noi informații despre starea de sănătate a lui Fulgy. Viorica și Ioniță de la Clejani au spus ce se întâmplă cu fiul lor
În luna aprilie a acestui an, Viorica și Ioniță de la Clejani au făcut declarații despre starea de sănătate a fiului lor după ce a fost săltat de mascați.
În cadrul unui interviu acordat pentru emisiunea SpyNews TV Live, cei doi au vorbit deschis despre ce se întâmplă cu Fulgy în această perioadă.
"A spus foarte multe vorbe care nu sunt adevărate. (...) În Joia Mare am venit la biserică să ne rugăm pentru Fulgy să îi dea Dumnezeu sănătate. Este la spital, deci nu s-a întâmplat nimic cu el. Este la spital, este pe mâna unor medici care sunt buni. Suntem siguri că după această internare el va fi bine.", a spus Ioniță de la Clejani la SpyNews TV Live.
Citește și: Fulgy de la Clejani a jignit în ultimul hal o femeie! Nu-ți va veni să crezi care a fost motivul


