Gina Pistol, fotografie emoționantă cu fetița sa în brațe. Imaginea care i-a cucerit imediat pe fani
![Razvan Paltin](/uploads/modules/authors/razvan-paltin-1696331208.jpg)
De Razvan Paltin.
Publicat pe 24.06.2021 la 13:33
Actualizat pe 24.06.2021 la 13:36
Gina Pistol trăiește de câteva luni cea mai frumoasă perioadă din viața sa. Vedeta a născut o fetiță perfect sănătoasă și care îi face zilele mai frumoase. Astăzi a publicat o nouă imagine cu ea pe contul său de Instagram. Fanii au fost de-a dreptul cuceriți de fotografie.
![gina pistol si smiley impreuna](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2021%2F6%2F24%2F256514%2Fginapistolsmileyimpreuna.jpg&w=1200)
Smiley și Gina Pistol și-au botezat recent fetița
- Gina Pistol s-a fotografiat cu fetița în brațe
- Imaginea a stârnit un val de reacții în mediul online
Gina Pistol a publicat astăzi pe pagina sa de socializare o nouă fotografie împreună cu fetița sa. De ceva vreme prezentatoarea TV o arată pe micuță din ce în ce mai des, deși până acum a ezitat să le arate fanilor și chipul.
Gina Pistol a postat o fotografie emoționantă cu fetița sa
Mai o mânuță, mai un picioruș, iată că astăzi vedeta a publicat o imagine în timp ce se află cu fetița sa și a lui Smiley în brațe. Gina Pistol e foarte fericită pentru rolul de mămică și își dedică tot timpul celei mici, astfel încât să nu-i lipsească nimic.
Într-un timp record, imaginea a stârnit o mulțime de reacții pe Instagram, asta deoarece i-a cucerit de-a dreptul pe fanii vedetei. O mulțime de comentarii pozitive au fost adăugate imaginii, iar fotografia a primit peste 20.000 de aprecieri.
Gina Pistol și Smiley și-au botezat fetița în mare secret
Gina Pistol și Smiley au avut parte de momente speciale în weekendul care tocmai a trecut, asta deoarece micuța lor Josephine a fost botezată.
Evenimentul a fost ținut în mare secret, iar abia la scurt timp părinții micuței creștinate au publicat imagini de la botezul acesteia.
O mulțime de oameni dragi au luat parte la eveniment, iar fotografiile postate pe Instagram de către Smiley și Gina Pistol i-au încântat de minune pe urmăritorii lor.