Marisa Paloma, răspuns pentru mamele care au judecat-o că și-a lăsat fiica să meargă în tabără singură: "Nu îmi pasă..."
De Patrisia Brătan.
Publicat pe 23.06.2026 la 08:22
Actualizat pe 23.06.2026 la 08:28
Marisa Paloma a primit numeroase mesaje în care i se atrage atenția cu privire la faptul că și-a lăsat fiica să plece singură într-o tabără. Influencerița le-a oferit acum și un răspuns mămicilor care au pus-o la zid și care i-au adus acuzații destul de grave. Iată ce a transmis!
Ce le-a spus Marisa Paloma celor care au criticat-o că și-a lăsat fiica în tabără
- Marisa Paloma, criticată aspru
- Cum le-a răspuns celor care au pus-o la zid
Marisa Paloma și soțul ei, Liviu, formează unul dintre cele mai solide cupluri din showbizul românesc. Cei doi sunt împreună de mulți ani, iar din rodul iubirii lor a apărut Iris, fetița care le face zilele mult mai senine.
Frumoasa influenceriță a adus-o pe lume pe fiica sa în urmă cu mai bine de patru ani, iar de atunci a învățat ce înseamnă fericirea cu adevărat.
Ce face fiica Marisei Paloma în tabără
Marisa Paloma a rămas în centrul atenției încă de când apărea pe micile ecrane. Șatena are acum o familie superbă, pe care o iubește necondiționat. Fiica influenceriței, Iris, a plecat într-o tabără de vară singură, fără mama ei.
Micuța se distrează la cote maxime, după cum a povestit chiar Marisa Paloma, însă problema este la mama ei, care nu reuștește să doarmă atunci când știe că fetița sa nu este acasă.
Vedeta le-a cerut sfaturi celor care au trecut prin situații similare, întrucât nu știe ce poate face pentru a reuși să se odihnească.
Ce răspuns le-a dat Marisa Paloma mămicilor care au criticat-o
Marisa Paloma și-a ieșit din minți în momentul în care a citit numeroasele mesaje din partea anumitor mămici, în care a fost criticată pentru că a lăsat-o pe Iris să meargă în tabără singură.
Influencerița le-a răspuns celor care au pus-o la zid că Iris se simte extrem de bine, iar ea este cea care duce greul acasaă, în lipsa micuței. Șatena nu vede nimic rău în faptul că fiica sa a plecat la distracție, acolo unde face diferite activități și învață să socializeze cu alți copii.


