Melek Mincă s-a răzgândit! Este deschisă să cunoască pe cineva, la 7 ani de la moartea soțului
De Elena Boruz.
Publicat pe 26.06.2026 la 09:24
Actualizat pe 26.06.2026 la 09:24
Melek Mincă s-a răzgândit! Dacă, în trecut, tiktokerița nu lua în calcul să își refacă viață, ei bine, lucrurile s-au mai schimbat acum. Recent, văduva lui Dani Vicol a declarat că este deschisă să cunoască pe cineva, având în vedere că au trecut șapte ani de la moartea soțului ei. Iată mai multe detalii!
Melek Mincă s-a răzgândit!
colaj Spynews / TikTok
- Melek Mincă a făcut declarații inedite!
- Bruneta nu refuză ideea unei noi relații
Melek Mincă este una dintre cele mai cunoscute tiktokerițe de la noi din țară. Aceasta s-a făcut cunoscută în urmă cu mai mulți ani, după ce soțul ei a fost accidentat mortal de Mario Iorgulescu, în timp ce se afla la semafor.
Decesul lui Dani Vicol a afectat-o enorm, mai ales pentru faptul că a rămas singură, cu doi copii. Cu toate acestea, Patricia Esmeralda, căci acesta este numele ei, a reușit să găsească forța interioară pentru a putea merge mai departe și a munci pentru copiii săi.
Melek Mincă nu refuză ideea unei noi relații! Ce a declarat văduva lui Dani Vicol
Melek Mincă este foarte apreciată pe plarforma TikTok. Aceasta postează foarte multe videoclipuri din intimitatea casei ei, iar internauții rezonează cu tipul de conținut pe care îl livrează.
Bruneta a primit de foarte multe ori o întrebare, la care, aproape de fiecare dată, a răspuns. Oamenii au fost curioși să înțeleagă care este motivul pentru care nu și-a refăcut viața până în prezent, iar ea le-a explicat, de fiecare dată, că iubirea nu a fost pe lista ei de priorități.
Totuși, recent, a făcut un clip video în care a mărturisit că nu se opune unei noi relații, dacă va fi posibil acest lucru. Până atunci însă, a explicat că mintea ei este focusată pe acumularea finanțelor, astfel încât cei doi copii ai săi să nu aibă nicio lipsă materială.
Tiktokerița, mesaj dureros despre soțul ei
Melek Mincă și Dani Vicol s-au iubit foarte mult. Aceștia s-au cunoscut pe vremea când erau foarte tineri și, din păcate, nu au apucat să își trăiască dragostea.
În urmă cu ceva timp, Melek Mincă a transmis un mesaj profund despre cel care a făcut-o mamă pentru a doua oară. Chiar dacă anii au trecut, bruneta nu l-a putut uita și îi simte prezența în fiecare zi.
Tiktokerița a explicat că este sigură că pentru tot ceea ce a reușit să obțină îi este datoare lui Dani Vicol. Simte că victima lui Mario Iorgulescu i-a călăuzit pașii, astfel încânt să ia mereu deciziile corecte.
Citește și: Melek Mincă și-a ieșit din minți! S-a trezit cu poliția peste ea! Cine îi vrea răul


