Mihai Morar s-a vaccinat împotriva COVID-19! Prezentatorul s-a fotografiat în momentul imunizării / FOTO
Publicat pe 24.01.2021 la 13:34 Actualizat pe 24.01.2021 la 13:38
Mihai Morar este una dintre persoanele publice din România care a mărturisit că se va vaccina anti-COVID atunci când acest lucru va fi posibil. Momentul a sosit, iar prezentatorul a fost imunizat. Astăzi, el a publicat o imagine din clipa în care i-a fost administrată prima doză a vaccinului.
![Mihai Morar s-a vaccinat împotriva COVID-19 mihai morar la radio](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2021%2F1%2F24%2F246130%2Fmihaimorarvaccinare.jpg&w=1200)
Prezentatorul radio este vorbit despre intenția de a se vaccina, în trecut
- Mihai Morar s-a vaccinat!
- Prezentatorul a publicat o fotografie din acel moment
Crainicul de la Radio ZU, Mihai Morar, s-a vaccinat împotriva COVID-19 și a arătat întregii lumi momentul. Vedeta a postat o fotografie în care doar ce i se administrase serul, iar zâmbetul i se putea observa chiar dacă purta masca de protecție.
Mihai Morar, imunizat împotriva COVID-19!
Mihai Morar a vorbit despre dorința lui de a se vaccina în ultima perioadă. Prezentatorul radio a scris un mesaj pe pagina sa de Facebook, în care a explicat de ce face această alegere, cu mențiunea că respectă deciziile celorlalți.
Prezentatorul, despre decizia de a se vaccina
În vară, Morar vorbea despre cum l-a afectat pandemia și insista pe respectarea măsurilor impuse de autorități, deoarece, la acea vreme, era singura metodă de a combate răspândirea virusului.