Mihăiţă Piticu a recunoscut în cele din urmă aventura cu Mona dansatoarea. "Vreau să cer scuze soţiei"
Publicat pe 06.05.2019 la 19:25 Actualizat pe 06.05.2019 la 19:44
Mihăiţă Piticu a recunoscut, în sfârşit, că a avut o aventură cu Mona dansatoarea. După ce paparazzii "Acces Direct" i-au surprins pe cei doi în ipostaze intime, ziua în amiaza mare, iar, iniţial, manelistul a negat, în cele din urmă acesta a recunoscut.
![Mihăiţă Piticu a recunoscut în cele din urmă aventura cu Mona dansatoarea. "Vreau să cer scuze soţiei"](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F5%2F6%2F197687%2Fmona-dansatoarea-si-mihaita-piticu-2.jpg&w=1200)
Mihăiţă Piticu a recunoscut în cele din urmă aventura cu Mona dansatoarea. "Vreau să cer scuze soţiei"
Foto: Captură
Mihăiţă Piticu a recunoscut, în sfârşit, că a avut o aventură cu Mona dansatoarea. După ce paparazzii "Acces Direct" i-au surprins pe cei doi în ipostaze intime, ziua în amiaza mare, iar, iniţial, manelistul a negat, în cele din urmă acesta a recunoscut.
Mihăiţă Piticu şi-a dat seama că în zadar neagă pentru că imaginile spun totul, astfel, că în finalul emisiunii, acesta a recunoscut că a avut o aventură cu Mona dansatoarea, dar nu o relaţie. Nu în ultimul rând, manelistul a cerut scuze soţiei pentru ceea ce a făcut-o, iar Oana, deşi vizibil dezamăgită, l-a iertat.
"Să spunem că da. E soţia mea la televizor, ea ştie că ea are un bărbat extraordinar. De ce îmi spune mie Mona că am relaţie cu ea? Mona spune că eu am o relaţie cu ea. Eu nu am spus că am o relaţie cu ea. Vreau să-mi cer scuze faţă de soţia mea. Nu am o relaţie cu ea, am avut o aventură", a recunoscut Mihăiţă Piticu la "Acces Direct".
O.P.