Nu l-ai mai văzut așa pe Costel Biju! Nu mulți lăutari fac ce face el într-o vineri dimineața
De Elena Boruz.
Publicat pe 26.06.2026 la 10:27
Actualizat pe 26.06.2026 la 10:27
Costel Biju a surprins din nou! Cântărețul a făcut un gest pe care nu mulți lăutari l-ar face, într-o vineri dimineața. Artistul a publicat un clip video, în care a prezentat exact activitatea lui de dinainte de weekend. Iată despre ce este vorba!
Nu l-ai mai văzut așa pe Costel Biju!
colaj Spynews / TikTok
- Costel Biju i-a surprins pe toți!
- Gestul pe care nu mulți artiști l-ar face
Costel Biju este unul dintre cei mai apreciați și respectați maneliști de la noi din țară. Cântărețul are un succes colosal pe toate planurile, iar acest lucru nu poate decât să îl bucure.
Tocmai pentru că are parte de tot ce a visat vreodată, Costel Biju este foarte recunoscător. Astfel, adesea alege să meargă la biserică, acolo unde îli găsește, de fiecare dată, liniștea.
Costel Biju, gest impresionant, vineri dimineața!
Astăzi, 26 iunie, imediat ce s-a trezit, Costel Biju a mers în locul în care se simte „acasă”. Este vorba despre biserică, iar gestul său a impresionat pe toată lumea, deoarece nu mai este un secret pentru nimeni faptul că de obicei maneliștii dorm destul de mult, având în vedere nopțile pe care le petrec la evenimente.
Ei bine, se pare că nu este și cazul lui Costel Biju. Acesta s-a postat inițial din mașină și ulterior direct de „la fața locului”. Imaginile sunt de-a dreptul emoționante.
Cântărețul s-a închinat de nenumărate ori și a îngenunchiat în fața lui Dumnezeu. S-a rugat din suflet pentru familia lui frumoasă și mai ales pentru cel mai mic membru care a apărut în viața lor și le-a luminat zilele.
Manelistul a devenit recent bunic! Trăiește cele mai frumoase clipe
În urmă cu aproximativ o lună, Costel Biju a devenit bunic pentru prima oară. Deși are puțin peste 41 de ani, manelistul s-a trezit în această postură, însă a declarat că simte că a întinerit.
Casa lor este plină de bucurie de când a venit pe lume micuțul Abel Dimitrie, fiul Antoniei și al lui Tony One.
Recent, manelistul a publicat o fotografie cu bebelușul, în dreptul căruia a atașat câteva mesaje pline de emoție, Costel Biju a explicat că îl iubește nespus de mult pe nepoțelul lui și că îi duce dorul instant ce se îndepărtează de el.
Ce a declarat Andreea, soția lui Costel Biju
Nu numai Costel Biju este emoționat de noua postură în care se află, ci și soția lui, Andreea. Aceasta a declarat, în exclusivitate pentru Spynews TV Live faptul că nici măcar atunci când avea copiii mici nu a simțit astfel de sentimente, precum cele pe care le experimentează în prezent.
„Sunt foarte emoționată. Nici la copiii mei nu am fost așa. Pe bune! Nimic nu se poate fără Dumnezeu. Tony e foarte tânăr, dar nu îmi pare rău. Eu cred că e mai puetrnică iubirea, când încep de mici (n.r. copiii). Antonia e nora mea, nu fata mea. Este foarte cuminte, foarte educată”, a spus Andreea Biju, pentru Spynews TV Live.
Citește și: Costel Biju, prima imagine alături de nepotul său! Mesajul emoționant transmis de manelist


