Nu vrea să mai audă de fostul și nici nu își caută un alt partener! Claudia Florescu de la Insula Iubirii, schimbare radicală / FOTO
![Bianca Matei](/uploads/modules/authors/bianca-matei-1696408167.jpg)
De Bianca Matei.
Publicat pe 01.12.2023 la 15:26
Actualizat pe 01.12.2023 la 15:26
Claudia Florescu nu vrea să mai audă de fostul și nici nu își caută un alt partener! Fosta concurentă de la Insula Iubirii a făcut o schimbare radicală în viața ei. Iată ce mesaj a transmis antrenoarea de fitness!
![Claudia Florescu de la Insula Iubirii, sezonul 7 Claudia Florescu în Thailanda](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2023%2F12%2F1%2F322482%2Fclaudia1.jpg&w=1200)
Claudia Florescu nu vrea să mai audă de fostul și nici nu își caută un alt partener
instagram - Claudia Florescu
- Claudia Florescu nu vrea să mai audă de fostul și nici nu își caută un alt partener
- Ce schimbare radicală a făcut fosta concurentă de la Insula Iubirii
Claudia Florescu postează destul de des pe Instagram, unde are o comunitate impresionantă de oameni. În urmă cu puțin timp, antrenoarea de fitness a mărturisit că nu vrea să mai audă de fostul ei iubit, dar nici nu-și dorește un alt partener în viața sa. Iată ce a postat!
Claudia Florescu nu vrea să mai audă de fostul și nici nu își caută un alt partener
Claudia Florescu a desfășurat o sesiune de întrebări și răspunsuri cu fanii ei de pe conturile sale personale de pe platformele de socializare. Internauții au fost curioși să afle multe aspecte din viața ei și i-au pus diverse întrebări.
Antrenoarea de fitness a fost întrebată dacă există vreo posibilitate de împăcare între ea și fostul ei iubit, Bogdan Cîrlan, iar ea a mărturisit prompt că nu.
De altfel, întrebată dacă are un iubit în momentul de față, fosta concurentă de la Insula Iubirii a precizat faptul că este singură, dar nici nu caută pe cineva în viața ei. Se pare că ea a făcut o schimbare radicală și își dorește să fie fericită de una singură.
Ce a găsit fosta concurentă de la Insula Iubirii pe mașina ei
În urmă cu ceva timp, Claudia Florescu le-a arătat fanilor ei ce a găsit pe mașina sa. Fosta concurentă de la Insula Iubirii a fost surprinsă de faptul că a văzut pe un geam al autoturismului ei scris mesajul: „I love you!”.
Antrenoarea de fitness a postat un mesaj pe pagina de Instagram, asta după ce a observat cum arată geamul mașinii ei. Cu un ton plin de umor, ea a sugerat că persoana care a scris mesajul ar putea să se ofere să-i spele mașina.