Ramona Olaru lămurește misterul, după despărțirea de Steve Ant. Este sau nu o femeie singură
De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 04.06.2026 la 22:57
Actualizat pe 04.06.2026 la 23:00
Ramona Olaru a vorbit despre viața amoroasă, după despărțirea de Steve Ant, cu care a fost împreună câteva luni. Asistenta TV a spus dacă este sau nu o femeie singură. Vedeta a vorbit și despre experiența de înghețare a ovocitelor, procedură pe care vrea să și-o facă din nou.
Ramona Olaru, declarații despre viața amoroasă
- Ce se întâmplă în viața amoroasă a Ramonei Olaru
- Declarațiile asistentei TV
Ramona Olaru și Steve Ant s-au despărțit după câteva luni de relație. Întrebată ce se întâmplă în viața ei, asistenta TV a declarat că îi este bine singură momentan, dar că își dorește o relație, însă cu omul potrivit.
Ramona Olaru preferă să fie singură decât să nu aibă alături omul nepotrivit
Ramona Olaru a declarat că acum este o femeie singură, însă că își dorește un partener pe care să se poată baza.
Asistenta TV consideră că îi este mai bine așa decât să aibă alături un bărbat nepotrivit. Vedeta a mărturisit că nu va mai pune pe piedestal un bărbat care nu știe cum să se comporte.
„Sunt foarte bine, sunt singură. Într-adevăr, eu nu zic că trebuie să stai singură toată viața, e mișto să ai un om pe care să te bazezi, după care să te ghidezi, care să îți să fie lider și de la care să înveți lucruri (...) În caz contrar, când toți sunt niște lepre nepotrivite care se poartă în mod frustrant pentru că nu au anumite lucruri în dezvoltarea lor sau în ceea ce sunt ei ca persoane, lucrurile astea dau pe afară și atunci lipsă decât așa ceva. Așteptăm până vine potrivitul. Atunci când am pus pe piedestal, nu știa ce să facă cu piedestalul. Eu nu mă mai uit în jos, că îmi cade coroana”, a declarat Ramona Olaru, pentru Spynews TV.
Asistenta TV și-a înghețat ovocitele
Ramona Olaru și-a înghețat ovocitele, procedură pe care vrea să o facă din nou peste câteva luni.
Vedeta spune că nu i s-a părut ceva dificil și că a primit o mulțime de întrebări de la femei cu privire la ce implică înghețarea ovocitelor. Asistenta TV a explicat faptul că și-a făcut injecții în abdomen, iar apoi avut loc recoltarea sub anestezie.
„Nu a fost ceva greu pentru mine (...) Nu văd greul în nimic, am avut de făcut niște injecții în abdomen care nu sunt grele, cu un ac micuț și apoi procedura în sine, care este sub anestezie și nu simți nimic și după aceea, după câteva zile, ești ca nou”, a mai spus asistenta TV.


