Regretul Larisei Udilă după botezul de lux al fiicei sale. Ce nu i-a ieșit așa cum și-a propus de acasă | VIDEO
De Razvan Paltin.
Publicat pe 24.06.2026 la 22:05
Actualizat pe 24.06.2026 la 22:07
Larisa Udilă a avut un weekend plin, după ce a organizat un botez ca din filme pentru fetița sa, micuța Asia! Cu toate că totul pare că a ieșit perfect, influencerița are un regret. Ce nu a reușit să facă așa cum și-a propus la petrecerea în cinstea celui de-al doilea copil.
- Larisa Udilă, regrete după botezul fetiței sale
- Ce nu a ieșit așa cum și-a propus
- Declarații exclusive
După ce a devenit mamă pentru a doua oară, weekendul trecut, Larisa Udilă și soțul ei, Alexandru Ogică, și-au botezat fetița, pe micuța Asia! Evenimentul a fost unul pe lux și opulență, iar petrecerea a ținut până dimineața.
Larisa Udilă s-a ocupat în totalitate de botezul fiicei sale
Am întâlnit-o pe Larisa Udilă la un eveniment, iar aici vedeta ne-a mărturisit că încă este „avariată” după petrecerea pe care a avut-o săptămâna trecută. Influencerița ne-a spus că totul a ieșit așa cum a visat, iar ea a fost cea care a organizat absolut tot, până la cel mai mic detaliu. Botezul a ieșit ca din filme, cu tematică Disney, cu un decor spectaculos, dar și cu artiști mari care i-au încântat pe invitați.
Și pentru că ea a fost cea care a organizat în totalitate petrecerea, acum influencerița ne-a spus că vrea să împărtășească mai departe cu oamenii pasiunea ei pentru astfel de evenimente. Ea a declarat că urmează să lanseze o aplicație prin care oamenii vor putea avea acces la ideile sale și vor putea colabora.
Regretul Larisei Udilă după botezul pe lux și opulență al Asiei
Chiar dacă pare că totul a ieșit perfect, Larisa Udilă are și câteva regrete în ceea ce privește petrecerea, care însă nu au ținut neapărat de ea. Influencerița spune că ar fi vrut să aibă și un joc de artificii diferit, dar nu a fost posibil din cauza vegetației din jur. De asemenea, își propusese să nu părăsească ringul de dans până la ultimul artist de pe listă. Nu a reușit acest lucru, fiind extrem de obosită, așa că s-a așezat pe canapea, spre regretul său.
Acum, Larisa Udilă, soțul ei și cei doi copii se pregătesc de vacanță. Influencerița ne-a spus că urmează să plece peste două săptămâni într-o escapadă toți patru, însă mai au și alte câteva vacanțe deja rezervate până la finalul anului.
Citește și: Imagini superbe de la botezul fiicei Larisei Udilă. Decorul a fost spectaculos | FOTO


