Roxana Nemeș, dezamăgită crunt înainte de sărbători: "Am descoperit ceva"
Publicat pe 11.12.2018 la 11:29 Actualizat pe 11.12.2018 la 11:45
Roxana Nemeș are din nou fluturași în stomac după ce s-a împăcat cu iubitul afacerit și este mai fericită ca oricând.
![Roxana Nemeș, dezamăgită crunt înainte de sărbători: "Am descoperit ceva"](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2018%2F12%2F11%2F183770%2Froxananemes.jpg&w=1200)
Roxana Nemeș
Roxana Nemeș are din nou fluturași în stomac după ce s-a împăcat cu iubitul afacerit și este mai fericită ca oricând.
Roxana Nemeș a fost prezentă în platoul "Star Matinal"și a povestit ce se întâmplă acum în viața ei, dar și despre o dezamăgire pe care a avut-o în copilărie.
"Când este dragoste adevărată atunci indiferent unde ești, cât timp trece, dacă e dragoste rămâne. Sunt foarte bine pe toate planurile. Iubirea este, nu există iubire trecută. Nu mi s-a întâmplat să fiu singură de sărbători, sunt o fire foarte veselă. Până la urmă avem familia, ai mei au fost mereu alături de mine. Am avut așa o mică dezamăgire sau mare la vârsta aceea, când am descoperit ceva în care credem sau credeam toți, Moș Crăciun.", a spus Roxana Nemeș, la Star Matinal.