Simona Gherghe și soțul, ipostază romantică! Cei doi se află în vacanță, în Grecia | FOTO

De Oana Vacarusi.
Publicat pe 07.08.2025 la 19:18
Actualizat pe 07.08.2025 la 19:18
Simona Gherghe și soțul ei se bucură de o vacanță binemeritată, într-o destinație de vis din Grecia. Cei doi au fost surprinși într-o ipostază romantică, care a atras imediat atenția.

Frumoasă, rafinată, elegantă. Simona Gherghe este, cu siguranţă, una dintre cele mai frumoase prezenţe din showbiz
- Simona Gherghe și soțul, vacanță de vis în Grecia
- Imaginea care a topit inimile fanilor
Fără îndoială, Simona Gherghe este o femeie împlinită alături de soțul ei, Răzvan Săndulescu, și cei doi copii ai lor. În luna aprilie a acestui an, cei doi au aniversat 8 ani de când s-au cununat civil.
Simona Gherghe și soțul, ipostază romantică
Simona Gherghe și soțul ei, alături de cei doi copii ai lor, se bucură din plin de o vacanță romantică în Grecia. Vedeta a publicat pe rețelele sociale mai multe fotografii alături de partenerul său de viață, surprinși într-o ipostază tandră pe una dintre cele mai frumoase insule ale Greciei, Paros.
Cu zâmbetul pe buze, îmbrățișați, relaxați și vizibil îndrăgostiți, Simona Gherghe și soțul ei se bucură din plin de momente de liniște departe de agitația cotidiană. Simona Gherghe și soțul ei profită de timpul petrecut împreună într-un cadru de vis, cu peisaje spectaculoase, ape turcoaz și apusuri magice.
Simona Gherghe, confesiuni emoţionante despre Razvan, soţul ei
Invitată la podcastul lui Teo Trandafir, Simona a mărturisit cât de important a fost momentul în care Răzvan, soţul și tatăl copiilor ei, a intrat în viaţa ei.
"A intrat Răzvan în viaţa mea în momentul în care eu am fost pregătită. Cătălin, care este şi prietenul nostru, şi naşul copilului nostru, avea o prietenă care era colega mea. Răzvan m-a văzut la televizor şi îi plăcea de mine. Şi colega mea, ca să îi facă o surpriză lui Răzvan, de ziua mea, l-a dat pe Răzvan la telefon să vorbească cu mine. Eu, arogantă cum eram, şi rece, eram: <Ce naiba vorbesc cu omul ăsta? Nu îl cunosc> . Am fost aşa... foarte, foarte rece. După ce a fost scandalul la Acces şi eu eram dărâmată, mi-a scris pe facebook şi mi-a zis: <Bună! Eu sunt băiatul ăla, prieten cu Elena şi cu Cătălin, şi uite, lucrez în consultanţă şi aş vrea să îţi dau nişte sfaturi. Îmi imaginez că este foarte greu prin ce treci. > Ei fac şi management de criză. Şi mi-a dat nişte sfaturi atunci. Şi am început să vorbim. Am vorbit foarte foarte mult până să ne întâlnim. Cred că o lună, două, mult mult... ", a spus Simona Gherghe.
Citește și: Rețeta de supă de roșii a Simonei Gherghe! Preparatul care aduce savoarea verii în casa ta | FOTO